معاون امور مجلس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد دماوند، اصفهان و رشت خبر داد. Tweet   به گزارش پیارم: حجت‌الاسلام حسن ملک‌محمدی به اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم انجام شده ...

معاون امور مجلس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد دماوند، اصفهان و رشت خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای طرح تفکیک جنسیتی در 3 واحد دانشگاه آزاد

 

به گزارش پیارم: حجت‌الاسلام حسن ملک‌محمدی به اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم انجام شده است.

وی به اجرای ۶۰ درصد طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اشاره کرد و افزود: اجرای طرح مذکور با استقبال دانشجویان مواجه شده و از طرح اسلامی، انسانی، علمی و عقلانی حمایت می‌کنند.

ملک‌محمدی از اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد دماوند، اصفهان و رشت خبر داد و تصریح کرد: طرح مذکور به تدریج در تمام دانشگاه‌های آزاد اسلامی اجرایی می‌شود.

معاون امور مجلس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد واحد مستقل خواهران را از ویژگی‌های دانشگاه آزاد واحد رشت اعلام کرد.

وی، توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را طبق رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: زمینه تحصیل جوانان در سراسر کشور باید فراهم شود.

ملک‌محمدی با تاکید براینکه زمینه تحصیلات تکمیلی دانشجویان حتی در روستاهای بزرگ باید فراهم شود، یادآور شد: از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اهداف عالیه دانشگاهی کشور استفاده می‌شود.

معاون امور مجلس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ۵۰ درصد بار آموزش دانشگاهی کشور را به دوش این دانشگاه عنوان کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به میزان مذکور باید از یارانه‌ها برخوردار شود.

وی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در پنج کشور جهان، تصریح کرد: توسعه دانشگاه آزاد اسلامی در کشور طبق برنامه پنجم توسعه و شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام می‌شود.

ملک‌محمدی ارتقای علمی و آموزشی دانشگاه‌ها در جذب دانشجو را موثر خواند و بیان کرد: برداشته شدن آزمون و بالا بردن کیفیت آموزشی در گرایش جوانان به مراکز آموزش عالی تاثیرگذار بوده است.

معاون امور مجلس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت ۴۵۰ واحد این دانشگاه در کشور اشاره کرد و یادآور شد: ۴۳ واحد علوم تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه تحصیلات تکمیلی فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تعامل و تفاهم بسیار خوبی بین مجلس و دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مردمی‌ترین دانشگاه در ایران و جهان محسوب می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7281

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.