جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی با حضور اعضای کمیته و با هدف برنامه ریزی برای اجرای طرح هجرت ۳ در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد برگزار شد. به گزارش پیارم، در این جلسه علیرضا تابش مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان گزارشی از اقدامات بسیج دانش آموزی برای اجرای طرح هجرت۳  ...

جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی با حضور اعضای کمیته و با هدف برنامه ریزی برای اجرای طرح هجرت ۳ در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پیارم، در این جلسه علیرضا تابش مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان گزارشی از اقدامات بسیج دانش آموزی برای اجرای طرح هجرت۳  و اعلام ثبت نام دانش اموزان برای اجرای طرح مذکور خبر داد.

در ادامه جلسه سرگرد اباذر سالاری فرمانده  ناحیه حاجی آباد ،در مورد اجرای طرح هجرت ۳ توضیحاتی ارائه داد و این طرح را از جمله برنامه های مهم سازمان بسیج عنوان کردند و خواستار همکاری در شناسایی مدارسی که نیاز به رنگ آمیزی دارند شد و افزود برای تعامل هرچه بیشتر مجریان این طرح  توجیه شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: هدف از اجرای این برنامه ایجاد فضای مناسب برای دانش آموزانی است که با فرهنگ سازی مناسب می خواهند در عرصه های مختلف با کار و زندگی اجتماعی بیشتر آشنا شوند.

وی  نیز در ارتباط با برنامه ریزی مشترک آموزش وپرورش و سپاه در جهت اجرای طرح هجرت ۳ و اوقات فراغت دانش آموزان مطالبی عنوان کرد .

سالاری ریاست آموزش وپرورش حاجی آباد  نیز به همفکری و همکاری دو جانبه با حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی در جهت برنامه ریزی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان واجرای طرح هجرت ۳ با مشارکت دانش آموزان تاکید کرد.

سالاری در ادامه افزود: در حال حاضر ۸ مدرسه شناسایی شده که ۵ مدرسه در سطح شهر ۳ مدرسه در هاشم آباد احمدی و شمیل می باشند.

در ادامه این جلسه، مسوولان دستگاه های مرتبط با طرح هجرت ۳ در خصوص برنامه های مختلف از جمله برگزاری کلاس های تقویتی و مسایل علمی و فرهنگی دانش آموزان پیشنهادهایی را ارایه کردند.

 

 

طرح هجرت سه به همت ناحیه مقاومت بسیج و به منظور آشنایی دانش آموزان عضو بسیج با فعالیت های عمرانی و اجتماعی در مناطق محروم و دور افتاده روستایی در ایام تابستان از ۲۱ مرداد آغاز به مدت ۱۰روز  برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5353

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.