اجرای طرح هجرت ۳ در شهرستان پردیس هم‏زمان با تعطیلات تابستان آغاز شد. به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، پیش از ظهر امروز طرح هجرت ۳ با حضور فرمانده سپاه و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس، جمعی از دانش‏آموزان و مسئولان به صورت نمادین در هنرستان پروین ...

اجرای طرح هجرت ۳ در شهرستان پردیس هم‏زمان با تعطیلات تابستان آغاز شد.

خبرگزاری فارس: طرح هجرت 3 در پردیس آغاز شد

به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، پیش از ظهر امروز طرح هجرت ۳ با حضور فرمانده سپاه و رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس، جمعی از دانش‏آموزان و مسئولان به صورت نمادین در هنرستان پروین اعتصامی بومهن آغاز شد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس در این مراسم گفت: طرح هجرت ۳ با هدف تقویت روحیه خودباوری دانش‌آموزان و تربیت اخلاق و معنویات در نسل نوجوان و جوان در شهرستان پردیس آغاز شده است.

علی‏اکبر کافی، وظایف ملت ایران در سال ۱۳۹۲ را خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی دانست و ادامه داد: حماسه سیاسی را در ۲۴ خرداد خلق کردیم و حال، وظیفه ما در راستای خلق حماسه اقتصادی آغاز شده است.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس، حضور دانش‏آموزان و شرکت آنها در چنین طرح‏هایی را پیروی از راه شهیدان دانست.

کافی خطاب به دانش‏آموزان یادآور شد: همین که شما اراده کرده‏اید در راستای فرامین مقام معظم رهبری گام بردارید، اجر شهید فی سبیل‏الله را دارید.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به اینکه عمر خدمت‏رسانی به مردم کوتاه است، ادامه داد: اعتقاد ما این است که اگر هدف ما جهاد فی سبیل‏الله باشد، وسعت عمر این‏قدر مهم نیست و مهم نتیجه عمل ماست.

بنابر این گزارش؛ در این مدرسه که طرح هجرت ۳ به صورت نمادین در آن آغاز شد، دوخت مانتو و شلوار دانش‏آموزان شهرستان پردیس در دستور کار قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5250

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.