برج‌های مراقبت نظامی رژیم اشغالگر صهیونیستی در مرزهای شرقی دیرالبلح و خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه به طور گسترده اراضی کشاورزی و کشاورزان فلسطینی را هدف تیراندازی قرار دادند.   به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شاهدان عینی گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه صبح امروز به صورت پراکنده به سمت ...

برج‌های مراقبت نظامی رژیم اشغالگر صهیونیستی در مرزهای شرقی دیرالبلح و خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه به طور گسترده اراضی کشاورزی و کشاورزان فلسطینی را هدف تیراندازی قرار دادند.

خبرگزاری فارس: تیراندازی صهیونیست‌ها در جنوب نوار غزه/ شلیک 3 موشک گراد به جنوب اسرائیل

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شاهدان عینی گفتند که ارتش رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه صبح امروز به صورت پراکنده به سمت کشاورزان فلسطینی و منازل آنها در نزدیکی منطقه مرزی شرقی تیراندازی می‌کنند.

بر اساس این گزارش قایق‌های جنگی اسرائیل در نزدیکی سواحل خان‌یونس نیز قایق‌های ماهیگیران فلسطینی را تحت تعقیب قرار داده‌ و به سمت آنها تیراندازی می‌کردند که هنوز منابع پزشکی در نوار غزه هیچ گزارشی از تلفات این حملات مخابره نکرده‌اند.

از سوی دیگر جنگنده‌های اف ۱۶ رژیم صهیونیستی از شب گذشته در آسمان نوار غزه در حال پرواز هستند و این در حالی است که هواپیماهای شناسایی نیز به پرواز در شمال و جنوب نوار غزه ادامه می‌دهند.

در همین رابطه منابع صهیونیستی نیز مدعی شدند که ۳ فروند موشک گراد به سمت شهر اشکلون و اطراف آن شلیک شده اما هنوز گزارشی از تلفات و خسارت‌های آن مخابره نشده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5039

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.