با دستگیری یک گروهک ۲۵۰ نفره وهابی-تروریستی اثبات شده این عناصر مورد حمایت آل سعود بوده و با بودجه ای ۲۵۰ میلیون دلاری برای کشتار شیعیان و به راه انداختن جنگ طائفی به عراق آمده اند   سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از الانصار نت، نیروهای امنیتی عراق توانستند ۲۵۰ تروریست وهابی حمایت ...

با دستگیری یک گروهک ۲۵۰ نفره وهابی-تروریستی اثبات شده این عناصر مورد حمایت آل سعود بوده و با بودجه ای ۲۵۰ میلیون دلاری برای کشتار شیعیان و به راه انداختن جنگ طائفی به عراق آمده اند

 

سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از الانصار نت، نیروهای امنیتی عراق توانستند ۲۵۰ تروریست وهابی حمایت شده از سوی عربستان سعودی را دستگیر کنند. این تروریست های وهابی که در منطقه فرات میانه یخش شده بودند وظیفه داشتند تا در شهرهای کربلا، نجف؛ و الدیوانیه عملیات مسلحانه و انتحاری انجام دهند.

“عدنان غانمی” فرمانده عملیات دستگیری این عناصر تروریست اعلام کرد این گروهک از سوی برخی کشورهای همسایه و به طور مشخص از سوی عربستان سعودی حمایت می شده است. وی ابراز داشت در تحقیقات به عمل آمده اطلاعات خطیری به حاصل شد که طبق آن “ملک عبدالله بن عبدالعزیز” رئیس سیستم اطلاعاتی آل سعود “بندر بن سلطان” و “طارق الهاشمی” محکوم به اعدام را “مکلف” کرده تا در عراق فتنه و آشوب به پا کنند و آن را به حالت انقسام و گسستگی سال ۲۰۰۶ برگردانند.

همچنین وی ۲۵۰ میلیون دلار برای ضربه زدن به مناطق شیعه نشین عراق اختصاص داده که گروهک ترویست –وهابی دستگیر شده اعتراف کرده این مبلغ قرار بود در انفجارات کربلا، نجف، و الدیوانیه و به پا کردن فتنه طائفی صرف شود.

گفتنی است این گروهک اعتراف کرده که تا کنون خون صدها هزار عراقی بی گناه را ریخته است. آنچه مسلم است تروریسم سعودی محدود به مرزهای عراق نیست و آن را می توان در قربانگاه سوریه نیز لمس کرد جایی که وهابیت بازیگر نقش اول سناریوی صهیونیستی آمریکایی است.

لبنان و فلسطین هم از این ضرر این تروریست های خونریز بی نصیب نمانده به طوری که در سال های اخیر و در “نهر البارد” واقع در شمال لبنان شاهد کشتار دست جمعی لبنانیان و فلسطینیان به دست وهابیان تروریست بوده ایم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2815

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.