مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: ۲۳ مبلغ بومی که در طول سال در اجرای برنامه های فرهنگی و مناسبت های دینی مشارکت دارند در اعیاد شعبانیه امسال نیز در مساجد شهر و روستا به تبلیغ می پردازند. به گزارش پیارم، روح الله رسولی چهارشنبه ۲۲ خرداد۹۲ با اعلام این خبر، گفت: ...

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: ۲۳ مبلغ بومی که در طول سال در اجرای برنامه های فرهنگی و مناسبت های دینی مشارکت دارند در اعیاد شعبانیه امسال نیز در مساجد شهر و روستا به تبلیغ می پردازند.

به گزارش پیارم، روح الله رسولی چهارشنبه ۲۲ خرداد۹۲ با اعلام این خبر، گفت: ۲۳ نفر از مبلغان بومی شهرستان حاجی آباد که در طول سال و با هدف تبیین ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مذهبی امامان معصوم(ع)در شهرستان به فعالیت فرهنگی و مذهبی مشغول اند در اعیاد شعبانیه نیز به همین منظور در مرکز شهرستان و روستاهای تابعه به اجرای فعالیت های تبلیغی می پردازند. 

وی افزود:اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد به عنوان متولی امور فرهنگی و دینی در شهرستان، برنامه های محوری امسال بویژه در اعیاد شعبانیه را با حضور روحانیان ، هیئات مذهبی، کانون مداحان، ائمه جماعات مساجد، انجمن های اسلامی، کانون های فرهنگی، مردمی و سایر تشکل های دینی مردم نهاد، نسبت به سال های گذشته پربارتر برگزار می کند. 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4760

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.