رئیس اراده توسعه میگو شیلات هرمزگان از تولید بیش از ۲۲۳ میلیون قطعه بچه میگو با فعالیت ۹ مرکز تکثیر میگو تا پایان دهه اول تیرماه سال‌جاری خبر داد. Tweet   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، لاله ضیائیان صبح امروز طی نشستی با بیان اینکه تولید بچه میگو در این مراکز همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: ...

رئیس اراده توسعه میگو شیلات هرمزگان از تولید بیش از ۲۲۳ میلیون قطعه بچه میگو با فعالیت ۹ مرکز تکثیر میگو تا پایان دهه اول تیرماه سال‌جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: تولید 223 میلیون قطعه بچه میگو تا پایان دهه اول تیرماه 92

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، لاله ضیائیان صبح امروز طی نشستی با بیان اینکه تولید بچه میگو در این مراکز همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: از این میزان تولید ۸۸ درصد آن در مزارع پرورش میگو داخل استان ذخیره سازی شده و ۱۲درصد دیگر آن به سایر استان‌ها ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت مراکز تکثیر از اسفند ماه آغاز شده است، افزود: فعالیت این مراکز حدودا تا دو ماه آینده ادامه دارد.

رئیس اراده توسعه میگو شیلات هرمزگان ادامه داد: تا پایان دهه نخست تیرماه با فعالیت ۴۸ مزرعه در قالب پنج سایت پرورش میگو در استان هرمزگان مساحتی بالغ بر ۶۴۰ هکتار به کشت میگو اختصاص یافته است.

ضیائیان اضافه کرد: ذخیره‌سازی میگو در مزارع پروشی همچنان ادامه دارد و لازم به یادآوری است که در دوم تیرماه اولین برداشت میگو از مزارع پرورشی استان و دو ماه زودتر از سال گذشته انجام شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5495

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.