پیارم – همزمان با سایر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی پرشکوه ‎ ۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان حاجی آباد برگزار شد. به گزارش پیارم، همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهرستان حاجی آباد در ساعات اولیه روز یکشنبه باحضور در میدان ولایت این شهر، ...

پیارم – همزمان با سایر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی پرشکوه ‎ ۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پیارم، همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهرستان حاجی آباد در ساعات اولیه روز یکشنبه باحضور در میدان ولایت این شهر، صحنه های پرشور حضوری دیگری را خلق کردند.
مردم ظلم ستیز شهر حاجی آباد ساعت ‎ ۹:۳۰ صبح امروز با اجتماع در میدان ولایت  این شهر، پس از عبور از بلوار  شهید بهشتی  در زمین چمن استادیم ورزشی شهرستان  اجتماع کردند.
حضور پرشور جوانان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم بویژه زنان این شهرستان در راهپیمایی امروز مشهود بود
دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین شعارهای ضد استکباری و نیز با ساخت آدمک هایی از سران استکبار جهانی، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای ضداستکباری ? مرگ بر آمریکا ? و ? مرگ بر اسراییل ? انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم اعلام و ظلم ستیزی مردم ایران اسلامی را فریاد زدند.

عده ای از جوانان پرشور ورامینی نیز با سردادن نوای حسین حسین شعارماست؛ شهادت افتخار ماست  و  ما اهل کوفه نیستیم؛ علی تنها بماند ? آمادگی خود را برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2992

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.