بندرعباس- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف ۲۰۷ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو سواری در بندرعباس ظرف۲۴ گذشته خبر داد. به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، سرهنگ ˈسید احمد خداییˈ روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: کشف این محموله مواد مخدر به دنبال انجام اقدام اطلاعاتی و ...

بندرعباس- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف ۲۰۷ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو سواری در بندرعباس ظرف۲۴ گذشته خبر داد.

به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، سرهنگ ˈسید احمد خداییˈ روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: کشف این محموله مواد مخدر به دنبال انجام اقدام اطلاعاتی و پلیسی توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان صورت گرفته است.

وی افزود: ماموران پس از کسب آگاهی از ورود یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر به شهرستان، تمام مسیرهای فرعی بندرعباس را تحت کنترل گرفته و سرانجام خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.

سرهنگ خدایی با بیان اینکه راننده خودرو به محض مشاهده ماموران و بدون توجه به فرمان توقف پلیس اقدام به فرار می کند، تصریح کرد: ماموران پس از یک تعقیب و گریز موفق به توقیف خودرو و کشف ۲۰۷ کیلوگرم تریاک در بازرسی فنی از آن شدند.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا یک نفر دستگیر شده، گفت: مواد مخدر کشف شده به همراه خودرو به پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان منتقل و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3709

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.