سران و ریش‌سفیدان ۲۰ طایفه اهل سنت منطقه بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش، آمریکا و اسراییل را مسوول تمامی خون های ریخته شده در تحولات اخیر عراق دانستند. سران و ریش‌سفیدان ۲۰ طایفه اهل سنت منطقه بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش، آمریکا و اسراییل را مسوول تمامی ...

بیانیه ریش‌سفیدان 20طایفه اهل سنت علیه داعش+ اسامی طوائف

سران و ریش‌سفیدان ۲۰ طایفه اهل سنت منطقه بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش، آمریکا و اسراییل را مسوول تمامی خون های ریخته شده در تحولات اخیر عراق دانستند.

سران و ریش‌سفیدان ۲۰ طایفه اهل سنت منطقه بلوچستان طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی داعش، آمریکا و اسراییل را مسوول تمامی خون های ریخته شده در تحولات اخیر عراق دانستند.

متن این بیانیه که توسط سران و ریش‌سفیدان طوایف “کرد، افشاری، سپاهی، اربابی، آزادی، حسینی، حسین‌زهی، دهانی، ملازهی، هیبت‌زهی، آسکانی، هونکزهی، میرمرادزهی، نارویی، دامنی، جمشیدزهی، رئیسی، چاری‌زهی، پیام و بلوچی” امضا شده؛ به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اقدامات تروریستی و جنایتکارانه گروه داعش علیه ملت مظلوم عراق در حالی صورت می‌گیرد که مجامع جهانی و حقوق بشری که همیشه در قبال چنین حوادثی سیاست دو گانه‌ای را بازی نموده‌اند؛  این بار نیز سکوت کامل اختیار کرده‌اند.

ملت مظلوم و مسلمان عراق در حال افزایش ثبات کشور خویش بودند و قصد داشتند با وحدت و اتحاد در راه توسعه و پیشرفت گام بر دارند؛ که کشورهای غربی به سردمداری آمریکا و اسرائیل و با توجه به منافع شومشان مزدورانی را اجیر کردند تا این عراق را دچار چالش و هرج و مرج نمایند. 

کشورهای استکباری هیچ گاه عظمت و سرافرازی ملت‌های مسلمان را بر نمی‌تابند و می‌خواهند به هر طریقی مسلمانان را تضعیف نمایند. کشورهای استکباری باید بدانند که عظمت و اراده ملت مظلوم و مسلمان عراق به زودی بر مزدوران آمریکا و اسرائیل غلبه پیدا خواهد کرد. مطمئناً ملت عراق این جنایتکاران را از خاک خود بیرون خواهند نمود. 

آمریکا و اسرائیل بدانند که مسئول تمامی خون‌های ریخته شده در عراق هستند و روزی پاسخ جنایات خود را خواهند داد.

تاریخ ثابت نموده که هر کجا در منطقه بر علیه مسلمانان توطئه‌ای انجام شده؛ آمریکا و اسرائیل در آن دست داشته و در ماجرای عراق هم نقش آنها کاملاً اشکار است. اینجانبان به عنوان نمایندگان طوایف منطقه بلوچستان با قاطعیت اعلام می‌کنیم که با وحدت و اتحاد در کنار ملت عراق ایستاده‌ایم و به هر نحوی از آنها پشتیبانی خواهیم نمود.

والسلام
طوایف کرد، افشاری، سپاهی، اربابی، آزادی، حسینی، حسین‌زهی، دهانی، ملازهی، هیبت‌زهی، آسکانی، هونکزهی، میرمرادزهی، نارویی، دامنی، جمشیدزهی، رئیسی، چاری‌زهی، پیام و بلوچی”

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13241

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.