خبرگزاری پیارم: سرمربی تیم نفت سپاهان تهران در حالی از عدم تمرین این تیم برای آمادگی در دو مسابقه اخیرش خبر می‌دهد که سوپر لیگ بستکبال ایران بالاترین رده مسابقات در سطح خود است. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه واقع در غرب مرکز هرمزگان، محمد رمضانی در پایان بازی دو تیم البدر کنگ با ...

خبرگزاری پیارم: سرمربی تیم نفت سپاهان تهران در حالی از عدم تمرین این تیم برای آمادگی در دو مسابقه اخیرش خبر می‌دهد که سوپر لیگ بستکبال ایران بالاترین رده مسابقات در سطح خود است.

خبرگزاری فارس: نفت سپاهان تهران در 2 بازی اخیر بدون تمرین به زمین رفته است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه واقع در غرب مرکز هرمزگان، محمد رمضانی در پایان بازی دو تیم البدر کنگ با تیم نفت سپاهان تهران که با نتیجه ۹۳ بر ۸۶ به سود تیم میزبان تمام شد، اظهار داشت: در این بازی رقابت دو تیم بسیار نزدیک و تنگاتنگ بود به نحوی که شاهد یک بازی سخت و زیبا بودیم.

وی افزود: تیم نفت سپاهان تهران روز دوشنبه همین هفته بازی سختی را مقابل دانشگاه آزاد انجام داد و پس آن به دلیل لغو پروازها به مقصد فرودگاه بندرلنگه مجبور شدیم به بندرعباس بیایم، و از بندرعباس تا بندرلنگه بازیکنان را با سواری در فاصله‌ای ۲۲۰ کیلومتری به بندرلنگه و محل بازی منتقل کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال نفت سپاهان تهران اضافه کرد: این امر سبب شد بازیکنان پس از بازی سنگین مقابل تیم دانشگاه آزاد، از نظر بدنی تحلیل بروند که این امر به روی بازی با البدر نیز تاثیر گذاشت.

رمضانی اضافه کرد: در این بازی تیم نفت سپاهان خیلی گل خورد و این امر نباید اتفاق می‌افتاد و اینکه تیم در یک بازی این قدر گل بخورد مناسب ما نیست و این امر ریشه خستگی تیم داشت.

به گفته وی، تیم البدر جانانه تلاش کرد و در میدان دوندگی زیادی انجام داد و نتیجه لازم را کسب کرد.

سرمربی تیم بسکتبال نفت سپاهان تهران، با بیان اینکه تیمش در روزهای گذشته بسته شده است، اضافه کرد: تیمش تاکنون تمرین نکرده است و در این دو بازی اخیر بدون تمرین در مقابل دانشگاه آزاد و البدر قرار گرفته است.

رمضانی با بیان اینکه تیمش در هفته آینده با تیم استقلال زرین قشم بازی دارد، افزود: تمرینات نفت سپاهان شنبه هفته آتی به طور منظم آغاز می‌شود و این تیم با آمادگی کامل به مصاف دیگر تیم هرمزگانی حاضر در سوپر لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور می‌رود.

یادآور می‌شود در بازی البدر که نخستین میزبانی این تیم و شهر بندرلنگه از مسابقاتی در سطح سوپر لیگ به شمار می‌رود، شاگردان محمدرضا اسلامی توانستند با یک بازی قدرتی در این بازی شاگردان محمد رمضانی را مغلوب کنند.

البدر با این برد با کسب چهار امتیاز در رده ششم جدول ۱۰ تیمی سوپر لیگ باشگاه‌های کشور قرار گرفت.

همچنین تیم نفت سپاهان تهران نیز که دو بازیکن تیم ملی را در اختیار دارد، با کسب دو امتیاز در رده دهم این جدول قرار گرفت.

تیم البدر در بازی آینده خود به در زنجان به مصاف همیاری زنجان و تیم نفت تهران نیز به مصاف دیگر تیم هرمزگانی حاضر در سوپر لیگ بسکتبال می‌رود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2204

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.