فارس از هفته چهاردهم لیگ فوتبال ممتاز هرمزگان گزارش می‌دهد.     به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، طی روزهای اخیر ادامه مسابقات هفته چهاردهم و نخستین هفته نیم فصل دوم لیگ فوتبال ممتاز هرمزگان برگزار شد که طی این هفته پنج بازی در شهرهای مختلف این استان در قالب لیگ مذکور برگزار شد و تیم‌های ...

فارس از هفته چهاردهم لیگ فوتبال ممتاز هرمزگان گزارش می‌دهد.

خبرگزاری فارس: پیروزی قاطع 2 نماینده قشم بر نمایندگان میناب و کنگ

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، طی روزهای اخیر ادامه مسابقات هفته چهاردهم و نخستین هفته نیم فصل دوم لیگ فوتبال ممتاز هرمزگان برگزار شد که طی این هفته پنج بازی در شهرهای مختلف این استان در قالب لیگ مذکور برگزار شد و تیم‌های سهیلی جوان قشم، امید استقلال درگهان و زرین دشت لمزان مسابقات خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

در نخستین روز بازی نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ فوتبال ممتاز هرمزگان، تیم اتحاد رودان میزبان تیم سیبه کوخرد بود. مسابقه این دو تیم که تا دقایق پایانی بازی سبیه از تیم میزبان جلو بود در دقیقه نود و یک بازی، با اشتباه دروازه بان این تیم نتیجه دو بر دو به نفع طرفین پایان یافت.

گل‌های تیم سبیه کوخرد را زبیر ایوبی و علی باقری به ثمر رساندند. تیم سیبه با ۱۸ امتیاز در مکان پنجم و تیم اتحاد رودان با ۱۲ امتیاز در مکان یازدهم جدول جای دارد. قضاوت این دیدار بر عهده داوران مینابی بود.

در دیگر بازی این هفته تیم امید استقلال درگهان با شایستگی در ورزشگاه تختی قشم میهمان خود تیم آرش میناب را با نتیجه دو بر صفر شکست داد و با این پیروزی با ۱۷ امتیاز خود را به میانه جدول در مکان هفتم جدول رساند و تیم آرش میناب با این شکست با ۱۱ امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار گرفت. گل‌های امید درگهان را مهدی کشتکار به ثمر رساند.

در دیگر بازی این هفته ستارگان پاریش بستانو که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده بود، در نخستین بازی در مقابل میهمان خود تیم زرین دشت لمزان با نتیجه سه بر یک شکست را پذیرفت. تیم زرین دشت  لمزان با این پیروزی با ۲۳ امتیاز خود را به مکان سوم جدول رساند و تیم ستارگان پاریش بستانو ۱۷ امتیاز در مکان ششم جدول جای دارد.

در دیگر بازی این هفته مدافع عنوان قهرمانی تیم سهیلی جوان قشم با نتیجه پنج بر یک تیم قعر جدولی ملوان بندر کنگ را در هم کوبید. تیم سهیلی جوان با این پیروزی با ۲۸ امتیاز به دلیل تفاضل گل بیشتر نسبت به تیم اروند بندرعباس در صدر جدول جای گرفت و تیم ملوان بندر کنگ با ۹ امتیاز همچنان در خطر سقوط قرار دارد، گل‌های تیم سهیلی جوان را میلاد قنبری و جواد جغینی‌پور هر کدام با دو گل و احمد صالحی به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار نیز بر عهده داوران مینابی بود.

در حساس‌ترین بازی از نخستین هفته نیم فصل دوم این رقابت‌ها در رودان تیم اروند بندرعباس صدر نشین جدول میهمان تیم سوم جدول ستاره انقلاب رودان بود که در پایان ۹۰ دقیقه بازی همچون نیم فصل اول مسابقات دو تیم با نتیجه صفر بر صفر امتیازها را بین خود تقسیم کردند.

دو تیم با این تساوی یک پله سقوط کردند، تیم اروند بندرعباس با ۲۸ امتیاز در مکان دوم جدول و تیم ستاره انقلاب رودان با ۲۲ امتیاز در مکان چهارم جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی این هفته بازی بین کشاورز میناب و جبل بر شهر و لغو شد.

تیم گازال جناح این هفته را به استراحت پرداخت.

در حال حاضر جواد جغینی پور از سهیلی جوان قشم با ۱۳ گل زده در صدر گل زنان قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10345

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.