روز گذشته قیمت سررسیدهای سکه آتی به واسطه روند نزولی بازار نقدی، حداقل ۱٫۸۳ درصد کاهش پایان یافت؛ امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷ دلار نسبت به آخرین نرخ تقویت شده است.   به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، روز گذشته هر قطعه سکه امامی تا یک میلیون و ۷۰ هزار تومان کاهش قیمت ...

روز گذشته قیمت سررسیدهای سکه آتی به واسطه روند نزولی بازار نقدی، حداقل ۱٫۸۳ درصد کاهش پایان یافت؛ امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷ دلار نسبت به آخرین نرخ تقویت شده است.

خبرگزاری فارس: تغییر جهت قیمت سکه آتی با کاهش 2 درصدی

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، روز گذشته هر قطعه سکه امامی تا یک میلیون و ۷۰ هزار تومان کاهش قیمت به خود دید و در این میان هر اونس طلا در بازارهای جهانی با افت قابل توجهی همراه شد.

بر همین اساس مجموع این عوامل موجب شد تا قیمت‌ها تا حدی بریزند؛ در این میان قراردادهای آتی سکه در بورس کالا هر کدام حداقل با ۱٫۸۳ درصد منفی معامله شدند.

این گزارش می‌افزاید: قرارداد سکه آتی طلا تحویل تیرماه در تاریخ پنجم ماه جاری با ۱٫۸۳ درصد کاهش یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری و مورد معامله قرار گرفت.

براساس این گزارش قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه و شهریور ماه نیز در همین روز به ترتیب با ۲٫۴۸ درصد و یک میلیون و ۱۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان و ۲٫۰۷درصد یک میلیون و ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد همچنین یادآور می‌شود قراردادهای آتی سکه طلا تحویل تیر، مرداد و شهریور ماه در معاملات روز چهارشنبه مورخ چهارم ماه جاری هر کدام به ترتیب با یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان، یک میلیون و ۱۷۳ هزار و ۷۰۰ تومان و یک میلیون و ۱۹۸ هزار ۳۰۰ تومان معامله شدند.

همانطور که مشاهده می‌شود در این روز قراردادها با حداقل ۲۰ هزار تومان افزایش با توجه به افزایش قیمت دلار و سکه در بازار نقدی در همان روز معامله شدند.

این روند در روز بعد خود ادامه نداشت و بر همین اساس قیمت‌ها روند نزولی داشتند.

به گزارش فارس هم‌اکنون هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۱۷ دلار افزایش یک هزار و ۲۴۲ دلار ارزش‌گذاری شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5235

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.