نشست سه جانبه آمریکا، روسیه و سازمان ملل برای تعیین زمان دقیق نشست ژنو ۲ بدون دستیابی به نتیجه پایان یافت.   خبرگزاری رویترز، «گنادی گاتیلوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه پس از پایان گفت‌وگوهای سه جانبه با نماینده سازمان ملل و نماینده آمریکا درباره سوریه تاکید کرد که درباره زمان برگزاری نشست ژنو ۲ ...

نشست سه جانبه آمریکا، روسیه و سازمان ملل برای تعیین زمان دقیق نشست ژنو ۲ بدون دستیابی به نتیجه پایان یافت.

خبرگزاری فارس: نشست ۳ جانبه آمریکا، روسیه و سازمان ملل بی‌نتیجه ماند/زمان برگزار ژنو 2 در هاله‌ای از ابهام

 

خبرگزاری رویترز، «گنادی گاتیلوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه پس از پایان گفت‌وگوهای سه جانبه با نماینده سازمان ملل و نماینده آمریکا درباره سوریه تاکید کرد که درباره زمان برگزاری نشست ژنو ۲ به توافقی دست پیدا نکردیم.

نشست سه جانبه بین آمریکا، روسیه و سازمان ملل برای فراهم ساختن مقدمات برگزاری کنفرانس ژنو۲ به منظور یافتن راه حلی سیاسی برای بحران در سوریه برگزار شده بود، به پایان رسید.

«جفری فلتمن» معاون امور سیاسی دبیرکل سازمان ملل متحد نماینده این سازمان در نشست امروز بود و «وندی شرمن» معاون وزیر امور خارجه آمریکا و گنادی گاتیلوف همتای روس وی دیگر حاضران این نشست بودند.

همچنین «اخضر ابراهیمی» نماینده سازمان ملل در امور سوریه نیز در این نشست حضور داشته و بنا بر گزارش رویترز رایزنی‌ها بدون رسیدن به توافقی پایان یافته است.

در همین راستا قرار است جان کری و سرگئی لاوروف وزرای خارجه آمریکا و روسیه هفته آینده در ژنو با یکدیگر دیدار داشته باشند.

برگزاری نشست ژنو ۲ که با ابتکار وزرای خارجه آمریکا و روسیه برای گفت‌وگوی مستقیم بین دولت سوریه با مخالفان طراحی شده با کارشکنی مخالفان مسلح و تاکید بر ادامه نبردهای مسلحانه با بن بست مواجه شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5197

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.