سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بابک زنجانی به رغم ادعای خود بر اساس مستنداتی که بانک مرکزی در اختیار ما قرار داده رقم ۲ میلیارد و ۶۰ میلیون یورو به ازای فروش نفت را واریز نکرده است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو در ...

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بابک زنجانی به رغم ادعای خود بر اساس مستنداتی که بانک مرکزی در اختیار ما قرار داده رقم ۲ میلیارد و ۶۰ میلیون یورو به ازای فروش نفت را واریز نکرده است.

خبرگزاری فارس: بدهکاری 2 میلیارد و 60 میلیون یورویی بابک زنجانی به بانک مرکزی

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,مصطفی افضلی‌فرد امروز در گفت‌وگو در اردبیل اظهار داشت: بابک زنجانی ۲ میلیارد و ۶۰ میلیون یورو باید به بانک مرکزی پرداخت کند.

وی اظهار داشت: هر چند تناقض‌گویی در بیان مسئولان بانک مرکزی فاحش و آشکار است و به سردرگمی در این رابطه منجر شده اما در صحبت‌هایی که با دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی داشتیم گله‌مندی خود را از برخی اظهارات متناقص مسئولان بانک مرکزی اعلام کردیم که در نهایت مشخص شد چنین مبلغی به حساب خزانه و بانک مرکزی واریز نشده است.

این نماینده مجلس عنوان کرد: به نظر می‌رسد این مبلغ صرف سرمایه‌گذاری‌های کلان شده که باید زنجانی در برابر حق و حقوق این ملت در محکمه عادلانه پاسخگو باشد و بسیاری از واقعیت‌ها را بازگو کند.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است در قدم اول این مبلغ به بیت‌المال برگردانده شده و سپس به سایر اتهامات وی رسیدگی شود که امیدواریم در این زمینه مسئولان قضایی اقدامات به موقع و ضروری انجام دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10160

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.