پیارم: فرمانده انتظامی سوادکوه با اشاره به پیش‌بینی استفاده ۵ میلیونی مسافران نوروزی از محور سوادکوه گفت: ۱۹ اکیپ راهور و پلیس راه محور سوادکوه را پوشش می‌دهند. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از سوادکوه، ناصر علی صفرپور صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی نوروزی فرماندهی انتظامی سوادکوه با اشاره به نعمات خدادادی شهرستان سوادکوه ...

پیارم: فرمانده انتظامی سوادکوه با اشاره به پیش‌بینی استفاده ۵ میلیونی مسافران نوروزی از محور سوادکوه گفت: ۱۹ اکیپ راهور و پلیس راه محور سوادکوه را پوشش می‌دهند.

خبرگزاری فارس: 19 اکیپ پلیس محور سوادکوه را پوشش می‌دهند

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از سوادکوه، ناصر علی صفرپور صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی نوروزی فرماندهی انتظامی سوادکوه با اشاره به نعمات خدادادی شهرستان سوادکوه و وجود جاده ترانزیتی سوادکوه شاهد حضور مسافران از نقاط مختلف کشور هستیم، گفت: یک سوم مسافران بارگاه ثامن الحجج و طبیعت زیبای مازندران و شمال کشور از محور سوادکوه برای تردد خود استفاده می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه شهرستان سوادکوه سومین شهرستان وسیع مازندران با ۲ هزار و ۱۰۰ کیلومتر مربع وسعت است، افزود: برای امنیت اجتماعی و ترافیکی حوزه استحفاظی شهرستان سوادکوه برنامه ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه همکاری و تعامل لازم با ادارات و نهادهای شهرستانی به منظور تقویت امنیت اجتماعی و ترافیکی محور سوادکوه اندیشیده شده است، یادآور شد: پیش بینی ما استفاده ۵ میلیون مسافر از محور سوادکوه در تعطیلات نوروزی است.

فرمانده پلیس سوادکوه از کاهش چهار درصدی تصادفات جرحی، ۴۰ درصدی تصادفات فوتی در درون شهرها و کاهش ۳۸ درصدی تصادفات جرحی و هشت درصدی تصادفات فوتی برون شهری سوادکوه خبر داد و افزود: برای ایجاد امنیت اجتماعی و ترافیکی ایام نوروزی در سوادکوه، آمادگی کامل داریم.

صفرپور از استقرار سه کانکس برای ایجاد امنیت و راهنمایی مسافران از ۲۸ اسفند سال‌جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: راهور و پلیس راه شهرستان سوادکوه با استفاده از نیروهای اعزامی استانی به پوشش مناسب ترافیکی و ایجاد ترافیک روان در شهرستان سوادکوه اقدام می‌کند.

وی افزود: ۱۵ اکیپ پلیس راه و چهار اکیپ راهنمایی و رانندگی به پوشش ترافیکی محور درون شهری و برون شهری سوادکوه اقدام می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3266

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.