*در دیدار برخی اصلاح طلبان از جمله نمایندگان ادوار مجلس با خاتمی، مباحث مختلفی از جمله پیشنهاد حضور وی در راهپیمایی روز قدس مطرح شده است. اگرچه اکثر اصلاح طلبان حاضر در جلسه با این پیشنهاد موافق بودند اما عناصر افراطی معتقدند حضور خاتمی در راهپیمایی روز قدس به معنای کشیدن دیوار میان جریان اصلاحات ...

*در دیدار برخی اصلاح طلبان از جمله نمایندگان ادوار مجلس با خاتمی، مباحث مختلفی از جمله پیشنهاد حضور وی در راهپیمایی روز قدس مطرح شده است. اگرچه اکثر اصلاح طلبان حاضر در جلسه با این پیشنهاد موافق بودند اما عناصر افراطی معتقدند حضور خاتمی در راهپیمایی روز قدس به معنای کشیدن دیوار میان جریان اصلاحات با جنبش سبزی است که در سال ۸۸ شعار نه غزه نه لبنان را سر دادند.

*یکی از کاندیداهای اسبق ریاست جمهوری که خود را برای انتخابات یازدهم آماده می کند طرح تشکیل یک حزب سراسری را در دستور کار قرار داده است. اگرچه هنوز نام این حزب نهایی نشده اما مشاوران وی پیشنهاد انتخاب اسم حزب را از مفاهیمی چون پیشرفت ، آبادانی و سازندگی داده اند.

*جلسات درس اخلاق هیات دولت که مدتی توسط حجت الاسلام آقاتهرانی و سپس آیت الله حائری شیرازی برگزار می شد، تعطیل شده است. دلایل این تعطیلی اعلام نشده است.

*حزب کارگزاران سازندگی در برابر برگزاری مراسم افطاری خاتمی مقاومت کرده و تاکنون مانع برگزاری آن شده است.حزب کارگزاران در صدد است محوریت انتخابات یازدهم را از مجمع روحانیون و خاتمی بگیرد.

*یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری سفارش سه نظر سنجی سراسری را تا پایان سال داده است. این نظر سنجی با هدف میزان محبوبیت وی و رقبایش سفارش داده شده است. قرار است نتایج نظر سنجی اول تا پایان شهریور، دومی تا بهمن ماه و سومی در پایان سال ارائه شود.

*در میان سریال های امسال ماه رمضان ،کمترین هزینه برای تولید مجموعه تلویزیونی” شاید برای شما هم اتفاق بیفتد” با دقیقه ای ۹۰۰ هزار تومان بوده است که بر اساس ارزیابی کارشناسان، سطح کیفی آن از سریال های “چمدان” با دقیقه ای یک میلیون و هفتصد هزار تومان و “خداحافظ بچه” با دقیقه ای یک میلیون و پانصد هزار تومان، بالا تر بوده است.

*قرار بود یکی از وزرای اسبق ارشاد به مناسبت میلاد امام حسن(ع) مراسم افطار هنرمندان با محمد خاتمی را ترتیب دهد که به دلیل عدم استقبال این مراسم برگزار نشده است.

*ویژه نامه روزنامه ایران با عنوان”فکرت” توقیف شده است. شنیده ایم یکی از دلایل توقیف آن سیاه نمایی علیه قوه مقننه و مجلس بوده است.

*یکی از کاندیداهای پروژه ” وحدت ملی” که از سوی برخی چهره های سیاسی از جمله هاشمی رفسنجانی برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری یازدهم مطرح شده است، در جمع مشاوران خود اعلام کرده تمام بازتاب ها و نظر سنجی ها و ارزیابی های خود را تا پایان مهر ماه جمع بندی و ارائه نمایید تا بنده نظر نهایی ام را برای آمدن یا نیامدن اعلام نمایم.

*یکی از شهرداران اسبق تهران که دختر وی در لندن مشغول تحصیل است در هفته گذشته برای دیدار وی عازم انگلیس بود که به وی اعلام شد ممنوع الخروج می باشد. پدیده تحصیل فرزندان مسوولان در خارج کشور بازتاب های منفی فراوانی در میان مردم دارد که مشرق به زودی گزارش های مستندی درباره این پدیده منتشر خواهد کرد.

*یک شبکه گسترده تکثیر و توزیع کتاب و سی دی های غیر اخلاقی و منحرف با نام “عجاف” متلاشی شد. اعضای این شبکه که اقدام به وارد کردن دستگاه های چاپ و استودیوهای پیشرفته ضبط موسیقی و فیلم کرده بوند در تهران و کرج مورد شناسایی قرار گرفته و بازداشت شدند.  مشرق

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1428

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.