رئیس شورای اسلامی آبپخش از اجرای همزمان ۱۷ پروژه زیرساختی در آبپخش خبر داد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از آبپخش، مصطفی رضایی بعد از ظهر امروز در بازدید از طرح‌های عمران شهری آبپخش اظهار داشت: شورای اسلامی شهر آبپخش تا آخرین روز کاری خود طبق تعهدی که به شهروندان داده خدمت می‌کند ...

رئیس شورای اسلامی آبپخش از اجرای همزمان ۱۷ پروژه زیرساختی در آبپخش خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای همزمان 17 پروژه زیرساختی در آبپخش

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از آبپخش، مصطفی رضایی بعد از ظهر امروز در بازدید از طرح‌های عمران شهری آبپخش اظهار داشت: شورای اسلامی شهر آبپخش تا آخرین روز کاری خود طبق تعهدی که به شهروندان داده خدمت می‌کند و لحظه‌ای از انجام وظیفه غفلت نمی‌کنیم.

وی افزود: شورای شهر آبپخش در دوره سوم عملکرد بسیار خوبی داشت و نسبت به پیگیری مطالبات مردم نهایت توان و ظرفیت خود را به کار گرفت.

رئیس شورای اسلامی آبپخش خاطرنشان کرد: با وجود کمبود اعتبارات و تزریق نشدن پول به شهرداری در چند ماه اخیر، پروژه‌ها در مسیر عملیاتی شدن قرار گرفتند که البته کمبود اعتبارات موجبات توقف و کندی پروژه‌های عمرانی شده است.

رضایی تصریح کرد: در سال جاری برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و تحویل آنها از همه امکانات و توان موجود استفاده می‌کنیم و هیچ فرصتی را در این مسیر هدر نمی‌دهیم.

رئیس شورای اسلامی آبپخش از اجرای همزمان ۱۷ پروژه زیرساختی در آبپخش خبر داد و گفت: هم‌اکنون با تلاش شهرداری و شورای شهر تعداد ۱۷ پروژه زیرساختی در سطح شهر آبپخش در دست اجراست و برای تکمیل این طرح‌ها تلاش همه‌جانبه و شبانه‌روزی خواهیم داشت.

وی به برخی مشکلات مردم آبپخش اشاره کرد و افزود: وضعیت آب آبپخش مطلوب نیست و شهروندان از وضعیت آب راضی نیستند و باید فکری اساسی کنیم.

رئیس شورای اسلامی آبپخش بیان کرد: احداث منبع ذخیره آب متناسب با وسعت و جمعیت برای پاسخگویی به اختلالات ایجاد شده در شبکه آبرسانی شهر آبپخش از ضروریاتی است که باید به آن توجه شود.

رضایی گفت: آبپخش از پتانسیل بالایی برای پیشرفت بیشتر برخوردار است و انتظار داریم با حمایت مسئولان ارشد استان شاهد ارتقای جایگاه این منطقه باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5451

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.