مدیر کمیته امداد امام خمینی اسدآباد گفت: در حال حاضر ۱۶۵ نفر از مددجویان کمیته امداد در اسدآباد در کانون‌های تابستانی شرکت کردند.   محمد نوشادی‌ مقدم در گفت‌وگو  در اسدآباد با بیان این‌که اجرای طرح اوقات فراغت و برنامه‌های تابستانی کمیته امداد امام خمینی از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه دارد، ...

مدیر کمیته امداد امام خمینی اسدآباد گفت: در حال حاضر ۱۶۵ نفر از مددجویان کمیته امداد در اسدآباد در کانون‌های تابستانی شرکت کردند.

خبرگزاری فارس: 165 مددجوی اسدآباد در کانون‌های تابستانی شرکت کردند

 

محمد نوشادی‌ مقدم در گفت‌وگو  در اسدآباد با بیان این‌که اجرای طرح اوقات فراغت و برنامه‌های تابستانی کمیته امداد امام خمینی از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه دارد، اظهار داشت: بیشترین برنامه‌های تابستانی برای گروه‌های سنی هفت تا ۲۰ سال پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به این‌که عمده فعالیت کانون‌های تابستانی کمیته امداد امام خمینی اسدآباد آموزش‌های معارف دینی، قرآنی و کارآموزی است، افزود: آموزش رایانه، کیف‌دوزی، قلم‌زنی، نقاشی و طراحی از جمله کلاس‌های فرهنگی و هنری است.

مدیر کمیته امداد اسدآباد با بیان این‌که تاکنون ۱۶۵ نفر از مددجویان کمیته امداد در کانون‌های تابستانی شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۰ نفر دختر و مابقی پسر هستند.

نوشادی‌‌مقدم عنوان کرد: ۱۶ مربی در کانون تابستانی ولایت با برگزار کلاس‌های هنری، ورزشی، فرهنگی و فنی آموزش‌های مختلف را به مددجویان ارائه می‌دهند.

وی از اعزام ۹۰ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان اسدآباد به اردوهای سیاحتی و تفریحی خبر داد و گفت: این اردوها همزمان با برگزاری کانون‌های تابستانی انجام شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی اسدآباد افزود: تصمیم داریم دانش‌آموزان برتر زیر پوشش این نهاد که در جشنواره کشوری رشته‌های قرآنی، فرهنگی و ورزشی شرکت کردند را به یک اردوی یک‌روزه ببریم.

نوشادی‌مقدم در پایان از همکاری و تعامل خوب ادارات فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش شهرستان در برگزاری کانون‌های تابستانی قدردانی کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5438

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.