رئیس اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان از فعالیت ۱۶ پروژه فنی و عمرانی در بخش صیادی شیلات هرمزگان در سال‌جاری خبر داد.   غلامعلی مستی صبح امروز طی نشستی با بیان این‌که اعتبار مصوب این پروژه‌ها بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال است، گفت: از این تعداد پروژه، چهار پروژه ملی و ۱۲ پروژه استانی است. وی ...

رئیس اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان از فعالیت ۱۶ پروژه فنی و عمرانی در بخش صیادی شیلات هرمزگان در سال‌جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 16 پروژه فنی و عمرانی شیلات هرمزگان در بخش صیادی

 

غلامعلی مستی صبح امروز طی نشستی با بیان این‌که اعتبار مصوب این پروژه‌ها بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال است، گفت: از این تعداد پروژه، چهار پروژه ملی و ۱۲ پروژه استانی است.

وی احداث بنادر صیادی گوگستر، بندرعباس، درگهان و کوه مبارک، بهسازی و تکمیل بندر صیادی جوادالائمه و احداث اسکله خور آذینی را از اهم این ۱۶ پروژه در سال ۹۱ خواند.

رئیس اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان تصریح کرد: بندر صیادی لاوان از دیگر پروژه‌های فعال سال ۹۱ بوده که طی سال گذشته تکمیل و در هفته دولت قابل بهره‌برداری است.

وی عنوان کرد: تکمیل ساختمان جدید اداره کل شیلات هرمزگان با مساحتی بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع از دیگر پروژه‌های فعال سال ۹۱ این اداره کل بوده که به‌زودی شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

مستی اظهار داشت: اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان در بخش صیادی با احداث و تکمیل بنادر صیادی و همچنین ایجاد زیرساخت‌های لازم بخش صیادی توانسته است موجبات ارتقای فنی این بنادر و افزایش راندمان صید و بهداشت صیادی را فراهم کند.

وی اشتغالزایی، پویایی نوار ساحلی، تثبیت جمعیت، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و جذب اطمینان صیادان از سرمایه‌گذاری در صید و صیادی را از دیگر نتایج فعالیت‌های اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان خواند.

رئیس اداره فنی و عمرانی شیلات هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: بنادر صیادی احداث شده و تکمیل شده همگی مطابق با استانداردهای بین‌المللی بوده و از ایمنی لازم برخوردار هستند که برطرف کننده نیاز صیادان منطقه است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5104

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.