خبرگزاری پیارم: یک جوان ۱۶ ساله در پی بارندگی‌های شدید امروز در بندرعباس بر اثر برخورد با کابل‌های برق جان خود را از دست داد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهید محمدی بندرعباس، جوان ۱۶ ساله‌ای که بر اثر برق‌گرفتگی دچار ایست قلبی شده بود، دیگر به ...

خبرگزاری پیارم: یک جوان ۱۶ ساله در پی بارندگی‌های شدید امروز در بندرعباس بر اثر برخورد با کابل‌های برق جان خود را از دست داد.

خبرگزاری فارس: مرگ جوان 16 ساله در بندرعباس بر اثر برق‌گرفتگی

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهید محمدی بندرعباس، جوان ۱۶ ساله‌ای که بر اثر برق‌گرفتگی دچار ایست قلبی شده بود، دیگر به زندگی بازنگشت.

متخصص طب اورژانس مرکزآموزشی درمانی شهید محمدی بندرعباس در این ارتباط گفت: ظهر امروز جوان ۱۶ ساله‌ای که دچار برق‌گرفتگی شده بود به اورژانس بیمارستان شهید محمدی  انتقال داده شد.

رضا یزدانی ادامه داد: این جوان بر اثر برق‌گرفتگی دچار ایست قلبی ریوی شده بود که بلافاصله عملیات احیا قلبی عروقی بر روی این جوان انجام گرفت که متاسفانه با وجود تلاش تیم درمانی احیا این جوان به زندگی بازنگشت و جان خود را از دست داد.

وی با هشدار به رعایت موارد ایمنی در هنگام بارنگی یادآور شد: در هنگام آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها باید مراقب گودال‌های آب گرفته، سیم‌های رها شده برق و … شد تا دچار حادثه نشویم.

این حادثه ظهر امروز بر اثر بارندگی و پارگی سیم برق در بندرعباس اتفاق افتاده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2355

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.