سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد بیش از ۱۵۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای اعتراض خود را به همراهی رئیس‌جمهور با اسفندیار رحیم‌مشایی در وزارت کشور ابراز کردند. مصطفی افضلی‌فرد سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به همراهی رئیس‌جمهور با اسفندیار رحیم‌مشایی برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیش ...

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد بیش از ۱۵۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای اعتراض خود را به همراهی رئیس‌جمهور با اسفندیار رحیم‌مشایی در وزارت کشور ابراز کردند.

مصطفی افضلی‌فرد سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به همراهی رئیس‌جمهور با اسفندیار رحیم‌مشایی برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیش از ۱۵۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای اعتراض خود را به همراهی رئیس‌جمهور با اسفندیار رحیم‌مشایی اعلام کردند.

وی افزود: نمایندگان در این نامه تاکید کردند که نباید جایگاه ریاست‌جمهوری را کوچک کرد و برای همراهی با یک کاندیدا رئیس‌جمهور یک مملکت به وزارت کشور برود.

 

 

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با تاکید بر اینکه مطابق قانون حمایت علنی رئیس‌جمهور از یک کاندیدا خلاف است، اظهار داشت: رئیس‌جمهور باید از این به بعد نسبت به این موارد دقت کافی را داشته باشد و از تکرار موارد مشابه بپرهیزد و از جایگاه رفیع ریاست‌جمهوری هزینه نکند.

افضلی‌فرد خاطرنشان کرد: در صورت ارسال شکایت یا گزارش‌هایی از اقدام اخیر رئیس‌جمهور کمیسیون اصل ۹۰ به سرعت به شکایت ها رسیدگی می‌کند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4041

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.