رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری خبر داد. Tweet   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد جباری رئیس‌مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ۱٫۵ ...

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری خبر داد.

خبرگزاری فارس: نشست 1.5 ساعته نمایندگان با معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد جباری رئیس‌مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: نگاه مثبت دولت آینده به تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و توسعه‌ای هرمزگان عمیق و پیام آور رشد شاخص‌ها در زمینه‌های مختلف است.

وی افزود: در این دیدار هر کدام از نمایندگان از جمله بنده، آقای هاشمی نخل ابراهیمی، آشوری و آرامی به بیان مسائل و مشکلات و موانع توسعه استان در زمینه‌های مختلف از جمله توسعه سواحل و بنادر، تاثیر گرانی‌ها و تورم بر اقتصاد مردم هرمزگان، ضرورت توجه به سرمایه‌های انسانی استان در مدیریت کلان ملی و افزایش سهم هر یک از شهرستان‌ها در اعتبارات ملی و ضرورت خلق توازن منطقه ای نکاتی را مطرح و معاون اول رئیس جمهور نیز با جمع بندی از مباحث وعده‌های خوبی در زمینه حل این مشکلات داد.

جباری خاطرنشان کرد: در زمینه مدیریت عالی استان در دولت جدید نیز موضوعاتی مطرح و بر ضرورت بهره‌گیری از توان نیروهای استان در مناصب مختلف تاکید شد.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ عزم دولت برای برچیدن فقر و محرومیت از  استان‌های جنوبی کشورمان از جمله هرمزگان جدی است و نمایندگان نیز آمادگی خود را برای کمک به دولت در زمینه‌های مختلف اعلام کردند.

وی بیان داشت:‌ معاون اول رئیس جمهور هم در این دیدار بر ضرورت تعامل میان مدیران دولت جدید با نمایندگان هرمزگان تاکید و گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در هر منطقه و رفع مشکلات و موانع از پیش روی مردم حمایت نمایندگان ملت از مسئولان دولت تدبیر و امید اهمیت فراوانی دارد.

جباری بیان دغدغه‌های مردم مناطق مختلف استان و بروز برخی از نگرانی‌ها در میان آنان در پی طرح مباحثی نظیر انتزاع بخش‌هایی از استان را نیز از دیگر مباحث مطرح در دیدار با معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: دولت مصمم به رفع نگرانی‌های مردم است و در این زمینه معاون اول رئیس جمهور قول داد تا تصمیمات دولت متناسب با نیازهای استان و رفع کننده نگرانی‌های عمومی باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7168

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.