سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همین که ایران بعد از مسابقات جام جهانی صاحب احترام بین‌المللی شد، مهم است. کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران گفت:‌ قبل از اینکه به اینجا بیاییم حضور تیم ملی را در جام جهانی بررسی کردیم و فهمیدیم که عملکرد فوق‌العاده‌ای داریم واقعاً فکر می‌کنم نتایجی که به دست آمد به ...

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همین که ایران بعد از مسابقات جام جهانی صاحب احترام بین‌المللی شد، مهم است.

خبرگزاری فارس: کی‌روش: ایران صاحب احترام بین‌المللی شد/ در فوتبال خداحافظی معنا ندارد

کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران گفت:‌ قبل از اینکه به اینجا بیاییم حضور تیم ملی را در جام جهانی بررسی کردیم و فهمیدیم که عملکرد فوق‌العاده‌ای داریم واقعاً فکر می‌کنم نتایجی که به دست آمد به خصوص مقابل آرژانتین می‌توانست بهتر باشد و باید بهتر هم می‌شد.

وی ادامه داد: در کل فکر می‌کنم بازیکنان فوق‌العاده بودند و باید همگان به آنها احترام بگذارند و از آنها قدردانی کنند. مهم‌ترین دستاوردم از جام جهانی این بود که از قبل از حضور در این رقابت‌ها هیچ‌کس در مورد ایران صحبت نمی‌کرد اما ما توانستیم بعد از این رقابت‌ها یک احترام بین‌المللی به دست آوریم. این وظیفه ما در زندگی و فوتبال است تا هر روز بتوانیم جایگاه تیم ملی را ارتقا ببخشیم.

وی گفت: همین‌جا بهترین آرزوها را برای تک‌تک شهروندان به خصوص هواداران فوتبال دارم واقعاً می‌خواهم از عمق قلبم از همکاری بازیکنان تشکر کنم و تا آخر عمر تلاشها و این همکاری در قلبم خواهد ماند.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: درآخری از فدراسیون و مخصوصاً آقای کفاشیان تشکر می‌کنم که این فرصت بزرگ را ۳ سال پیش به من داد تا سرمربی تیم ملی شوم.

وی در پاسخ به این سوال که معنای این جمله خداحافظی او از تیم ملی است، گفت:‌ در فوتبال خداحافظی وجود ندارد وقتی همیشه در صلح به سر می‌بری.سفر فوق‌العاده‌ای داشتیم و همه چیز بسیار زیبا بود اگر از مد فوتبالی نتوانستم یک سری تصمیمات را اجرا کنم و یک سری موافق من نبودند از آنها عذرخواهی می‌کنم اما این فوتبال است و بار دیگر از صمیم قلب از همه کسانی که ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم.

به گزارش فارس‏، کی روش همچنین در جای دیگری در مراسم استقبال اظهار داشت: خدمت وزیر ورزش که به نمایندگی از دولت اینجا هستند و مسئولان فوتبال ایران و تمام دست‌اندرکاران و خانواده‌های فوتبالیست‌ها سلام عرض کرده و به آنها خوش‌آمد می‌گویم. تشکر ویژه‌ای دارم از وزیر ورزش که امروز زحمت کشیده و به جمع ما آمد و از جانب تک‌تک بازیکنان تیم ملی از شما تشکر می‌کنم و خوشحالم که با اعتماد شما هواداران توانستیم در جام جهانی افتخارآفرین باشیم غرورتان را حفظ کنیم.

 

کی‌روش گفت: بنا به تجربه سالیان درازی که در فوتبال بوده‌ام باید اعلام کنم که در ایران باشگاه‌های مانند رئال مادرید و کورکیانس را نداریم اما یک چیز داریم و آن هم عشق و محبت است و ما با وجود این عشق و علاقه به فوتبال امروز اینجا هستیم.

 

کی‌روش گفت:‌در آخر می‌خواهم تشکر کنم از همه کسانی که در طول مسیر تا جام جهانی با ما بودند و این فرصت را نداشتند تا در برزیل ما را همراهی کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13536

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.