مدیر حوزه علیمه طوبی اهل سنت زاهدان گفت: گروهک تکفیری داعش با مسلمان معرفی کردن خود قصد سوء استفاده ابزاری از دین اسلام را دارند. مولوی عبدالغنی بارانی ضمن محکوم کردن اقدامات وحشیانه گروهک داعش در عراق در گفتگو با زاهدانه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب”وظیفه همه مسلمانان است تا به کمک برادران مسلمان ...

اطاعت از رهبری وظیفه شرعی ماست/ هدف داعش استفاده ابزاری از اسلام است

مدیر حوزه علیمه طوبی اهل سنت زاهدان گفت: گروهک تکفیری داعش با مسلمان معرفی کردن خود قصد سوء استفاده ابزاری از دین اسلام را دارند.

مولوی عبدالغنی بارانی ضمن محکوم کردن اقدامات وحشیانه گروهک داعش در عراق در گفتگو با زاهدانه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب”وظیفه همه مسلمانان است تا به کمک برادران مسلمان خود بروند کشور عراق از نظر فیزیکی قدرت مقابله با این اقدامات وحشیانه را دارد و در صورت درخواست کمک ما به آنها کمک می کنیم و این وظیفه انسانی و شرعی ماست”  اظهار داشت: ما در کشوری زندگی می کنیم که دارای رهبری دانا ، مدیر و مدبر می باشد که همیشه راه درست را به ما نشان می دهد و ایشان در بیانات خود در خصوص حمایت از کشور عراق سنگ تمام گذاشتند و وظیفه شرعی همه ما را مشخص کردند.

وی با اشاره به اینکه در کشور همسایه ما عراق تحریک هایی داخلی شروع شده است ادامه داد: درک آن آسان نیست و تنها متفکران می دانند این مسئله از کجا نشأت گرفته و علتش چیست.
مولوی بارانی با اشاره به خواندن آیات اسلام توسط تکفیری ها هنگام انجام اقدامات وحشیانه در عراق افزود: هدف این گروهک تروریستی استفاده ابزاری از اسلام و آیات دین می باشد.
مدیر حوزه علمیه طوبی اهل سنت زاهدان بیان کرد: این گروهک ملعون باید آیات اسلام را در برابر رژیم صهیونیستی و آمریکا بخوانند و این گونه اقدامات آنجا صورت گیرد نه در برابر مردم مسلمانان و اجازه تجاوز به خانه و ناموس مسلمانان را به خود بدهند.
وی تصریح کرد: من به عنوان یک طلبه سنی زاهدانی و سیستان و بلوچستانی اعلام می کنم که کلیه مسلمانان جهان اسلام موظفند بخصوص علماء و بزرگانی که دارای منبر هستند و مسئولیتی در اداره کشور و ملک خود دارند باید مواضع خود را در برابر این اقدامات وحشیانه اعلام کنند و همه موضع واحدی در برابر این اقدامات بگیرند .
مولوی بارانی در پایان گفت: دشمنان اسلام با حمایت از این گروهکهای تروریستی قصد دارند مسلمانان را به جان هم بیندازند و وظیفه علما و بزرگان است تا با افشاگری پرده از جنایات این افراد بردارند و با روشنگری باید چهره واقعی این افراد را نشان دهیم و اسلام واقعی را به دنیا معرفی کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13485

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.