سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: در تیم‌ملی میراثی به جای ماند که می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود. کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو درخصوص اینکه مردم ایران دوست دارند او سرمربی تیم‌ملی بماند آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر گفت: خیلی سخت است بخواهم الان در این خصوص صحبت کنم اجازه دهید مقداری زمان بگذرد ...

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: در تیم‌ملی میراثی به جای ماند که می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

خبرگزاری فارس: سخت است بگویم می‌مانم یا نه/میراثی به جای ماند که ایران بتواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود


کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو درخصوص اینکه مردم ایران دوست دارند او سرمربی تیم‌ملی بماند آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر گفت: خیلی سخت است بخواهم الان در این خصوص صحبت کنم اجازه دهید مقداری زمان بگذرد و سپس بیشتر در این‌باره صحبت خواهم کرد.

وی ادامه داد: بحث و گفت‌وگوها و مذاکراتمان ادامه دارد اما مردم ایران بدانند که من با عشق و قلبم برای آنها کار کرده و حالا هم با همین عشق با آنها صحبت می‌کنم. دوست ندارم صحبت‌هایم را تکرار کنم. در گذشته حرف‌های اساسی را زده‌ام. از همه مردم ایران، رسانه‌ها و تمام کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

کی‌روش در مورد اینکه آیا از جام‌جهانی برای او خاطره بدی به جای ماند یا خیر گفت: روزهای خوبی را تجربه کردم و با توجه به بازیکنانی که داشتم مگر می‌شد خاطره بدی برایم به جای بماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان امید داشت که او در جام ملت‌های آسیا همچنان سرمربی تیم‌ملی کشورمان باشد گفت: برای ایران میراث بزرگی ماند که می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و حتی قهرمان آسیا شود.

کی‌روش در مورد اینکه پس وضعیت سرمربی این تیم چه خواهد شد گفت: ما بازیکنان بزرگی داریم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13472

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.