با حضور فرماندار بستک و مسئولان شهرستان نمایشگاه عکس و پوستر پیشگیری از اعتیاد در بستک افتتاح شد. میرمرسل ایزدی‌پور ظهر امروز در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: یکی از راه‌های پیشگیری از اعتیاد، آشنایی جوانان با عواقب مصرف مواد مخدر است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نقش موثری در آگاهی ‌بخشی به این قشر در ...

با حضور فرماندار بستک و مسئولان شهرستان نمایشگاه عکس و پوستر پیشگیری از اعتیاد در بستک افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: افتتاح نمایشگاه عکس و پوستر پیشگیری از اعتیاد در بستک


میرمرسل ایزدی‌پور ظهر امروز در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: یکی از راه‌های پیشگیری از اعتیاد، آشنایی جوانان با عواقب مصرف مواد مخدر است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نقش موثری در آگاهی ‌بخشی به این قشر در معرض خطر دارد.

وی افزود: امروز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم و مسئولان پدیده شوم اعتیاد است که پیشگیری از آن وظیفه‌ای اجتماعی و همگانی است.

فرماندار بستک با تبیین نقش خانواده در پیشگیری از اعتیاد فرزندان گفت: کانون خانواده مهم‌ترین و اصلی‌ترین نهاد در ساخت و بنیاد‌های شخصیتی فرزند و مهم‌ترین عامل در پی‌ریزی و چگونگی رشد شخصیتی وی  هستند.

ایزدی پور فرجام اعتیاد را ویرانی کانون خانواده دانست و ابراز کرد: اعتیاد به هرگونه‌ای که باشد سبب زوال، گرفتاری نسل و سقوط شخصیت معتاد و کلا” نابسامانی خانواده است و توجه جدی والدین نسبت به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد ضروری و مهم تلقی می‌شود.

وی بازدید خانواده‌ها از این نمایشگاه را تلنگری برای آنان در مراقبت از فرزندان و جلوگیری از گرایش به اعتیاد عنوان کرد و افزود: به طور طبیعی هر گونه آشنایی با اثرات یک معضل اجتماعی از بروز ناخواسته آن پدیده جلوگیری خواهد کرد.

فرماندار بستک گفت: ترویج مصرف مواد مخدر در بین جوانان یکی از توطئه‌های دشمنان است و از آنجا که اعتیاد تمام ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، پیشگیری از آن بسیار ضروری است. این نمایشگاه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با بیش از ۲۰۰ عکس و پوستر با موضوعات پیشگیری، دوستان ناباب و… به مدت دو روز در بستک در دو نوبت صبح و عصر برپا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13466

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.