مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: اصلاح‌طلبان مدعی هستند دولت بدنه اجتماعی ندارد و دوست دارند بدنه اجتماعی دولت یازدهم را همان بدنه اصلاح‌طلبان بدانند، اگر دولت یازدهم در این بازی وارد شود، دیگر صاحب دولت دوازدهم نخواهد بود. محمد ودود حیدری مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با اشاره به مصاحبه اخیر حجاریان در ...

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: اصلاح‌طلبان مدعی هستند دولت بدنه اجتماعی ندارد و دوست دارند بدنه اجتماعی دولت یازدهم را همان بدنه اصلاح‌طلبان بدانند، اگر دولت یازدهم در این بازی وارد شود، دیگر صاحب دولت دوازدهم نخواهد بود.

خبرگزاری فارس: روحانی به بازی اصلاح‌طلبان وارد شود دیگر صاحب دولت دوازدهم نیست


محمد ودود حیدری مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو
با اشاره به مصاحبه اخیر حجاریان در یکی از ویژه‌نامه‌های اصلاح طلب گفت: صحبت‌های اخیر حجاریان نشان از یک اختلاف نظر اساسی بین مدعیان رهبری اصلاحات و مسئولین دولت یازدهم دارد.

حیدری با بیان اینکه روحانی نمی‌خواهد با طناب اصلاح‌طلبان به چاه برود، اضافه کرد: تجربه دوره اصلاحات و دهه هفتاد به سیاسیون ما فهمانده است که طناب اصلاح‌طلبان طناب پوسیده‌ای است.

حیدری خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان به خاطر اینکه مبانی خودشان را براساس مبانی غرب که فاصله جدی با مبانی انقلابی ما دارد،‌ بنا گذاشته‌اند، همراهی‌شان تا به حال نتوانسته موجب شکوفایی یک مجموعه شود و به هر جایی که پا گذاشته‌اند، همراهی آنها با نگاه‌های دشمنان انقلاب، باعث شده که به توفیق جدی دست پیدا نکنند.

وی تصریح کرد: اگر دولت یازدهم دولت هوشمندی باشد مقدرات خودش را به مقدرات مدعیان رهبری اصلاحات گره نمی‌زند، زیرا گره زدن مقدرات دولت یازدهم به نگاه‌های مدعیان رهبری اصلاحات نتیجه‌ای جز عدم توفیق در مواجهه با افکارعمومی مرم را در پی ندارد.

وی با اشاره به اینکه دولت یازدهم برای خود مبانی خاصی را اعلام کرده است، افزود: ما امروز شاهد سهم‌خواهی جدی اصلاح‌طلبان از دولت یازدهم هستیم که این سهم‌خواهی را در تصاحب مدیریت‌ها در مناسبات کلان رویکردی و در حاشیه‌سازی‌های مختلف می‌بینیم.

حیدری یادآور شد: اگر سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از یک حد متوسطی بیشتر برود مسلماً دولت یازدهم تحت نگاه اصلاح‌طلبانه به قهقرا خواهد رفت.

وی در خاتمه ادامه داد: امروز می‌بینیم اصلاح‌طلبان مدعی هستند که دولت یازدهم بدنه اجتماعی ندارد و دوست دارند بدنه اجتماعی دولت یازدهم را همان بدنه اصلاح‌طلبان بدانند و بنامند و اگر دولت یازدهم در این بازی قرار بگیرد دیگر صاحب دولت دوازدهم نخواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13350

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.