دادستان کل کشور درخصوص آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، اموال مه‌آفرید خسروی و بابک زنجانی و اتهام معاون سابق امور اسناد دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه کرد. حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم تجدیدمیثاق با آرمان‌های امام در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا دستگیری هراتی معاون سابق امور اسناد دانشگاه آزاد به دلیل شکایت مؤسسه نشر آثار ...

دادستان کل کشور درخصوص آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، اموال مه‌آفرید خسروی و بابک زنجانی و اتهام معاون سابق امور اسناد دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری فارس: آخرین وضعیت شناسایی اموال مه‌‌آفرید و زنجانی و پرونده کهریزک


حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم تجدیدمیثاق با آرمان‌های امام در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا دستگیری هراتی معاون سابق امور اسناد دانشگاه آزاد به دلیل شکایت مؤسسه نشر آثار امام خمینی بوده است، گفت:‌ به غیر از شکایت این مؤسسه به لحاظ نوع اتهامی که داشته مدعی‌العموم هم وارد شده است.

وی در خصوص میزان زمین‌خواری‌های صورت گرفته، گفت: ما اطلاعی از تعداد زمین‌خواری‌ها نداریم و منابع طبیعی را دولت باید زمین‌خواری‌های را دولت مشخص کند، پرونده‌هایی که در این زمینه به قوه قضائیه ارسال می‌شود مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و تنها غیرقانونی بودن آن اصل قوه قضائیه تشخیص داده می شود.

دادستان کل کشور در خصوص پرونده اتوبوس اسکانیا گفت: هیأت ۹ نفره‌ای در این رابطه تشکیل شد موضوع مورد بررسی قرار گرفت و شرکت ذی‌ربط و راننده مقصر شناخته شدند.

سخنگوی دستگاه قضائی در خصوص آخرین وضعیت شناسایی اموال مه‌آفرید خسروی و بابک زنجانی گفت:‌ جزای نقدی مه‌آفرید وصول شد و اموال وی شناسایی و قیمت‌گذاری شد که تکافی ردّمال را می‌دهد اما شناسایی اموال بابک زنجانی هنوز به پایان نرسیده است.

محسنی اژه‌ای در خصوص اینکه آیا پرونده کهریزک در دیوان عالی به نتیجه نهایی رسیده است یا نه، گفت: من در مورد این موضوع اطلاعی ندارم.

وی در پایان در خصوص ناپدید شدن امامی ناصری، گفت: من امروز این موضوع را شنیدم و اطلاعی ندارم پرس و جو می‌کنم و در این خصوص اطلاع رسانی می‌کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13344

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.