کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادگفت : توجه به سلامت جسمی و ذهنی کودکان می تواند رشد آنان را در تمامی زمینه ها تضمین کند. به گزارش پیارم حاجی آباد: کارشناس آموزش ابتداییضمن بازدید از پایگاه سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان گفت : توجه به سلامت جسمی و ذهنی ...

کارشناس آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان حاجی آبادگفت : توجه به سلامت جسمی و ذهنی کودکان می تواند رشد آنان را در تمامی زمینه ها تضمین کند.

به گزارش پیارم حاجی آباد: کارشناس آموزش ابتداییضمن بازدید از پایگاه سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان گفت : توجه به سلامت جسمی و ذهنی کودکان می تواند رشد آنان را در تمامی زمینه ها تضمین کندو برعکس عدم توجه به این امر مهم نیز مشکلات تحصیلی و رفتاری را برای دانش آموز به همراه خواهد داشت.ابوذر جهانگیری بیان داشت : پایگاه سنجش این شهرستان از آغاز فعالیت تا کنون هفتصدو هشتاد و هشت نفر نواموز بدو ورود به دبستان را پذیرش نموده است .وی افزود : در راستای پوشش بیشتر نوآموزان بدو ورود به دبستان تعداد چهار پایگاه سیار در مناطق کوهشاه شمالی و جنوبی بخش احمد و فارغان نیز فعال هستند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13341

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.