امام جمعه جیرفت گفت: این منطقه تشنه سرمایه‎گذاری است، بنابراین باید تلاش شود با تعاون و همگرایی این عطش را برطرف کرد. حجت‎الاسلام اصغر عسکری شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل سرمایه‎گذاری و اشتغال شهرستان اظهار کرد: حرکت مقدس و ارزشمندی در راستای سیاست‎های دولت تدبیر و امید و رویکرد استاندار کرمان در منطقه آغاز ...

امام جمعه جیرفت گفت: این منطقه تشنه سرمایه‎گذاری است، بنابراین باید تلاش شود با تعاون و همگرایی این عطش را برطرف کرد.

خبرگزاری فارس: جنوب کرمان تشنه سرمایه‎گذاری است


حجت‎الاسلام اصغر عسکری شامگاه شنبه در جلسه ستاد تسهیل سرمایه‎گذاری و اشتغال شهرستان اظهار کرد: حرکت مقدس و ارزشمندی در راستای سیاست‎های دولت تدبیر و امید و رویکرد استاندار کرمان در منطقه آغاز شده است که شاهد موفقیت آن هستیم.

وی با تأکید بر همگرایی، تعاون و همکاری بیشتر بیان کرد: امیدواریم که این حرکت با همفکری و تعامل مدیران شهرستان به سرانجام برسد و نتیجه مثبتی در توسعه همه‎جانبه منطقه جنوب کرمان داشته باشد.

عسکری با تقدیر از عملکرد مسئولان تأثیرگذار در امر اقتصادی منطقه تصریح کرد: برای مقابله با زیاده‎خواهی قدرت‎های بزرگ باید اقتصاد خود را مقاومتی کرده و نگاه به درون کشور باشد به عبارتی باید اشتغال، اقتصاد و صنعت را خودکفا و سودمند کرد.

وی با تأکید بر تولید ثروت و سرمایه افزود: رویکرد مقام معظم رهبری و دولت بر اقتصاد مقاومتی و تولید ثروت ریشه در مبانی دینی دارد و فرمان الهی بر همکاری و تعامل برای فراهم کردن آسایش مردم صادر شده است.

عسکری با بیان اینکه کارشکنی در میان مدیران وجود ندارد، اما پاسخگویی به مطالبات زمان‎بر است، عنوان کرد: باید شعار «همه با هم» نه «همه با من» مدنظر مسئولان قرار گیرد تا شاهد رونق و پیشرفت اقتصادی منطقه باشیم.

امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه امکانات و ظرفیت‎های فراوانی در منطقه جنوب کرمان وجود دارد، گفت: این منطقه تشنه سرمایه‎گذاری است، بنابراین باید تلاش شود با تعاون و همگرایی این عطش را برطرف کرد.

عسکری با توجه به اینکه دشمنان از ایران به عنوان یک کشور دارای سرمایه‎های عظیم مادی و معنوی یاد می‎کنند، خاطرنشان کرد: هنگامی که یک کشور بتواند، روی پای خود بایستد و قدرتمند شود دیگر کسی جرأت تجاوز به آن را پیدا نمی‎کند.

وی اظهار کرد: جنوب کرمان نیز منطقه‎ای فوق‎العاده غنی اما همراه با محرومیت و فقر است، بنابراین مسئولان باید با توجه به سیاست‎های دولت بر رویکرد اعتدال و توسعه همه‎جانبه این دغدغه را برطرف کنند.

عسکری با تأکید بر استقبال از سرمایه‎گذاران و خوش‌آمدگویی عملی به آن‎ها تصریح کرد: باید مجموعه مدیران شهرستان با حرکت تیمی و همفکری زمینه اعتماد و امید در سرمایه‎گذاران را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه وابستگی به اعتبارات دولتی نمی‎تواند، منطقه جنوب کرمان را نجات دهد، افزود: در کشور قدرت‎های اقتصادی بزرگی وجود دارد که باید از ظرفیت‎های آن‎ها استفاده کرد.

عسکری با تأکید بر جامع‎نگری در توسعه منطقه عنوان کرد: باید منطقه جنوب کرمان با برنامه‎ریزی صحیح و مدبرانه مسئولان متناسب و متوازن رشد کند تا دچار مشکل نشود.

امام جمعه جیرفت با بیان اینکه باید دنبال راه حل باشید نه ایجاد مشکل گفت: اگر اداره‎ای در پی کار باشد از هزار ماده و تبصره برای رفع مشکلات استفاده می‎کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13330

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.