فرماندار بندرعباس گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی شهرستان برای توسعه ورزشی استفاده شود.           احمد مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات ورزش شهرستان بندرعباس اظهار داشت : ایجاد روحیه همکاری در کارهای گروهی و نقش ورزش در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از مهم‌ترین اثرات مثبت ورزش است. وی با ...

فرماندار بندرعباس گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی شهرستان برای توسعه ورزشی استفاده شود.

خبرگزاری فارس: زمینه رشد و توسعه ورزش بندرعباس باید فراهم شود

 

 

 

 

 

احمد مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات ورزش شهرستان بندرعباس اظهار داشت : ایجاد روحیه همکاری در کارهای گروهی و نقش ورزش در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از مهم‌ترین اثرات مثبت ورزش است.

وی با بیان اینکه ورزش زمینه‌ساز سلامت روحی و بدنی افراد و جامعه است، افزود: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی شهرستان برای توسعه ورزشی استفاده شود.

فرماندار بندرعباس تصریح کرد: مسئولان نهادها، باید فرهنگ ورزش را از درون سازمان خود نهادینه کنند و برای ترویج این فرهنگ بکوشند و اعضای شورای ورزش شهرستان بندرعباس به منظور حمایت از ورزشکاران باید هماهنگ باشند.

مرادی اظهار داشت: عدم توجه به ورزش روند سلامت نسل جوان را فوق‌العاده تهدید می‌کند و ورزش این شهرستان اولویت اول را دارد و برای رسیدن به حد مطلوب در این زمینه باید تلاش مضاعف انجام شود.

وی در ادامه افزود: حضور مسئولان در اماکن ورزشی به دلیل ترویج فرهنگ ورزش و آشنایی بیشتر با مشکلات ورزشکاران است و ورزش در زندگی مردم نقش مهمی دارد.

فرماندار بندرعباس با بیان اینکه همه مسئولان وظیفه دارند از مقوله ورزش حمایت کنند، بیان داشت: باید زمینه‌های رشد و توسعه ورزش شهرستان را فراهم کنیم و مسئولان ذی‌ربط نیز همکاری و حمایت‌های لازم را در بخش امور فرهنگی و ورزش جوانان داشته باشند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930326000632#sthash.Pg9ehb9I.dpuf

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13172

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.