مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: ساماندهی شناورهای صیادی مستلزم تحویل مدیریت یا مالکیت قطعی بنادر صیادی به شیلات در راستای سهولت و یکپارچگی مدیریت بنادر صیادی است.     مهندس سید پرویز محبی صبح امروز در نشست مشترکی که در منطقه آزاد قشم برگزار شد گفت: منطقه آزاد قشم بدون شک نقش سازنده‌ای در ارتقای جایگاه ...

مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: ساماندهی شناورهای صیادی مستلزم تحویل مدیریت یا مالکیت قطعی بنادر صیادی به شیلات در راستای سهولت و یکپارچگی مدیریت بنادر صیادی است.

خبرگزاری فارس: ساماندهی شناورهای صیادی نیازمند تحویل مدیریت بنادر صیادی به شیلات است

 

 

مهندس سید پرویز محبی صبح امروز در نشست مشترکی که در منطقه آزاد قشم برگزار شد گفت: منطقه آزاد قشم بدون شک نقش سازنده‌ای در ارتقای جایگاه صیادی و شیلات در منطقه خواهد داشت و امید است با توجه به تعاملات سازنده بین شیلات و منطقه آزاد قشم در آینده‌ای نزدیک شاهد تحولات مثبت و چشمگیری در شیلات منطقه باشیم.

در ادامه به مباحثی همچون جذب سرمایه گذار، چگونگی تحویل مدیریت و یا مالکیت بنادر صیادی به شیلات، انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شیلات و منطقه آزاد قشم، کلیات تفاهم‌نامه و … پرداخته شد.

در پایان این نشست نیز مقرر شد، موضوعات مطرح شده در جلسات بعدی به صورت کامل بررسی و در خصوص تحویل بنادر صیادی منطقه آزاد قشم به شیلات اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13143

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.