فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید زمینه ایجاد فضای معنوی در زیارتگاه‌ها برای زائران را فراهم کنیم و ایجاد این فضای معنوی با حضور پرشور مردم تحقق پیدا می‌کند.     به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی سپاه استان قزوین سردار عزیز جعفری در جمع زائران استان قزوین راهیان نور، ...

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید زمینه ایجاد فضای معنوی در زیارتگاه‌ها برای زائران را فراهم کنیم و ایجاد این فضای معنوی با حضور پرشور مردم تحقق پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس: فضای معنوی برای زائران سرزمین نور فراهم شود

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی سپاه استان قزوین سردار عزیز جعفری در جمع زائران استان قزوین راهیان نور، حضور زائران راهیان نور را در مناطق عملیاتی را عشق و ارادت مردم به شهدا دانست و اظهار داشت: عشق و علاقه مردم نسبت به آرمان‌های شهدا از همه چیز بالاتر است.

وی گفت: ما باید زمینه ایجاد فضای معنوی در زیارتگاه‌ها برای زائران را فراهم کنیم و ایجاد این فضای معنوی با حضور پرشور مردم تحقق پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: شهدا را هیچ‌گاه نباید فراموش کنیم، آنها را از یاد نبریم، راهشان را ادامه بدهیم و این هدفی را که شهدا به خاطر آن حماسه آفریدند را دنبال کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11678

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.