رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم استقبال از تیم ملی کشتی در فرودگاه امام گفت: ان‌شاءالله در آینده نزدیک در عرصه جنگ اقتصادی هم با همین غیرتی که کشتی‌گیران به خرج دادند مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی خواهیم رسید.   ، محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی ...

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم استقبال از تیم ملی کشتی در فرودگاه امام گفت: ان‌شاءالله در آینده نزدیک در عرصه جنگ اقتصادی هم با همین غیرتی که کشتی‌گیران به خرج دادند مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی خواهیم رسید.

خبرگزاری فارس: سردار نقدی: کشتی‌گیران عیدی خوبی به مردم دادند/ در جنگ اقتصادی مقابل قدرت‌ها هم پیروز می‌شویم

 

، محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی کشتی ایران در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کرده بود گفت: این قهرمانی را به همه مردم عزیز ایران تبریک می‌گویم؛ ملی‌پوشان ما با قهرمانی در آمریکا عیدی خوبی به مردم دادند.

وی ادامه داد: انشاالله ملت ایران همانطور که کشتی‌گیران‌شان با غیرت خود پشت آمریکا را به خاک مالیدند در عرصه جنگ اقتصادی هم پشت آنها را به خاک خواهند مالید.

سردار نقدی همچنین درباره پیروزی تیم ملی کشتی آزاد ایران مقابل قدرت‌های شرق و غرب (روسیه و آمریکا) گفت: ۳۵ سال است که مردم ایران در عرصه‌های سیاسی،‌ فرهنگی و دفاعی این کار را انجام داده‌اند و امروز هم در عرصه ورزش این اتفاق افتاد. انشاالله در آینده نزدیک در عرصه جنگ اقتصادی هم با همین غیرتی که کشتی‌گیران به خرج دادند به پیروزی خواهیم رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11620

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.