سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اگر قرار است به پیشکسوتان پرسپولیس سهم نرسد به چه کسی می‌خواهد برسد.     علی پروین در واکنش به جلسه امروز گفت: اول خدا را شکر می‌کنیم که بچه‌ها را دور هم دیدیم. من دوست ندارم زیاد راجع به این جلسه حرف بزنم. چون بچه‌ها راجع به همه‌چیز حرف می‌زنند ...

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اگر قرار است به پیشکسوتان پرسپولیس سهم نرسد به چه کسی می‌خواهد برسد.

خبرگزاری فارس: به پیشکسوتان پرسپولیس سهم نرسد به که برسد؟/حرفم را زدم، پولمان را بدهند تیم دودستی تقدیمشان!

 

 

علی پروین در واکنش به جلسه امروز گفت: اول خدا را شکر می‌کنیم که بچه‌ها را دور هم دیدیم. من دوست ندارم زیاد راجع به این جلسه حرف بزنم. چون بچه‌ها راجع به همه‌چیز حرف می‌زنند و نیازی نیست ما زیاد حرف بزنیم.

وی افزود: همه مشکلات پرسپولیس را می دانند و در جریان مشکلات هستند می دانند چطوری یک اسپانسر از زیر سنگ پیدا کردیم و چه کارهایی انجام دادیم امروز هم نشستیم مشکل پرسپولیس را حل کنیم که ان‌شاءالله این مشکل با این جلسه حل شده باشد.

پروین ادامه داد: این حرف من نیست بلکه حرف همه پیشکسوتان است اگر این اتفاقات مورد تایید پیشکسوتان نباشد آن را قبول نداریم. پیشکسوتان حقشان این است که در پرسپولیس سهم داشته باشند.

پروین ادامه داد: اگر پیشکسوتان سهمی نگیرند به نظر شما باید سهام باشگاه به چه کسی برسد البته من همه حرف‌هایم را زده‌ام و اتمام حجت کرده‌ام.

وی افزود: اگر آقایان دوست دارند پول خرج کردن ما را بدهند و ما هم دو دستی می‌گوییم یا علی این پرسپولیس و این شما تقدیم می‌کنیم، زیاد لازم نیست خود را اذیت کنند. من فقط اگر حرف می زنم دلم برای بچه های تیم می‌سوزد که آخر فصل است و گرفتارند. بچه‌ها بدانند من تلاشم را کردم برخی‌ها کمک کردند پول هم جور شد اما خودتان می‌بینید ماجرا چیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11605

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.