شام وزیر امور خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اعتراض به دیدارهای هماهنگ‌نشده اشتون در تهران توسط هیات ایرانی لغو شد.     به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به وین، شام کاری محمدجواد ظریف و کاترین اشتون که قرار بود امشب برگزار شود، لغو گردیده است. هیئت ایرانی در ...

شام وزیر امور خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اعتراض به دیدارهای هماهنگ‌نشده اشتون در تهران توسط هیات ایرانی لغو شد.

خبرگزاری فارس: شام  ظریف و اشتون در اعتراض به دیدارهای هماهنگ‌نشده اشتون در تهران لغو شد

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به وین، شام کاری محمدجواد ظریف و کاترین اشتون که قرار بود امشب برگزار شود، لغو گردیده است.

هیئت ایرانی در واکنش به عملکرد اشتون در طی سفرش به ایران و انجام برنامه‌های هماهنگ نشده و اظهارات خلاف واقع مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا؛ ‌شام کاری که قرار بود امشب قبل از آغاز مذاکرات انجام شود را لغو کرد.

اشتون مدعی شده بود که همه دیدارهایش در تهران از جمله دیدار با یکی از مجرمان فتنه ۸۸ با هماهنگی وزارت خارجه انجام شده بود.

احتمال می‌رود پیش از انجام گفت‌وگوهای رسمی دیداری بین عباس عراقچی و هلگا اشمیت معاونان ظریف و اشتون برگزار شود.

در دوره‌های قبل مذاکرات بین ایران و ۱+۵، پیش از آغاز مذاکرات رسمی، ظریف و اشتون با یکدیگر دیدار و در خصوص مذاکرات به رایزنی می‌پرداختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11603

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.