معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش رودان از آمادگی ۵۵ کلاس درس در ۱۱ مدرسه جهت اسکان فرهنگیان در ایام نوروز ۹۳ خبرداد.trans آمادگی شهرستان رودان برای پذیرایی از پنج هزار فرهنگی در ایام نوروز به گزارش پایگاه خبری هرمز از رودان،  محمدمهترپور ددر نشست ستاد اسکان شهرستان رودان با بیان اینکه این ستاد ...

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش رودان از آمادگی ۵۵ کلاس درس در ۱۱ مدرسه جهت اسکان فرهنگیان در ایام نوروز ۹۳ خبرداد.trans آمادگی شهرستان رودان برای پذیرایی از پنج هزار فرهنگی در ایام نوروز


به گزارش پایگاه خبری هرمز از رودان،  محمدمهترپور ددر نشست ستاد اسکان شهرستان رودان با بیان اینکه این ستاد در سال گذشته بیش از سه‌هزار نفر را مورد پذیرش قرارداده است، افزود: با شروع به کار ستاد اسکان در ۲۹ اسفندماه سال جاری؛ ۱۱مدرسه با ۵۵ کلاس، آماده پذیرایی از ۳۵۰نفر به‌صورت روزانه می باشد.

مهترپور اضافه کرد: تمام امکانات از قبیل فرش، وسایل گرمایشی و سرمایشی، وسایل پخت و پز، تلویزیون و غیره در مدارس  مهیا شده است و قبل از شروع به کار ستاد اسکان، مدارس مورد نظر تجهیز می شوند.

معاون برنامه ریزی توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان  گفت: مدارس ستاد اسکان هرمزگان براساس کیفیت و نوع خدمات رتبه‌بندی شده ‌اند که آموزشگاه‌های شهرستان رودان  در درجه دو قراردارند.

وی خاطرنشان کرد: در نوروز امسال آمادگی استقبال و پذیرایی بیش از پنج هزار فرهنگی در شهرستان رودان را داریم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11592

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.