رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برگزاری جلسات کمیته نظارت بر مذاکرات هسته‌ای با حضور وی خبر داد.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو در پاسخ به این سؤال که آیا جلسات کمیته نظارت بر مذاکرات ...

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برگزاری جلسات کمیته نظارت بر مذاکرات هسته‌ای با حضور وی خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری منظم جلسات کمیته نظارت بر مذاکرات هسته‌ای

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو در پاسخ به این سؤال که آیا جلسات کمیته نظارت بر مذاکرات هسته‌ای که وی نیز به درخواست لاریجانی رئیس مجلس به عضویت آن درآمده است، گفت: بله من به چندین جلسه از سوی این کمیته رفته‌ام و جلساتی به علت سفرها حضور نداشتم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره انتشار برخی اخبار درباره تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران افزود: من چیزی در این رابطه نشنیده‌ام و فکر نمی‌کنم چنین مسئله‌ای وجود داشته باشد.

همچنین رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا برخی از فعالیت‌ها در حوزه حقوق بشر بدون نظارت ستاد حقوق بشر قوه قضائیه صورت می‌گیرد، گفت: نظارت ستاد حقوق بشر قوه قضائیه بر بحث حقوق بشر مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و هر اتفاقی که تحت این مسئله باشد باید با مجوز این شورا صورت بگیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11556

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.