سومین جلسه شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ برگزار شد و در پی مصوبات آن عملا جشنواره شعر فجر دعوت از یدالله رویایی را پس گرفت.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، سومین جلسه شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ برگزار ...

سومین جلسه شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ برگزار شد و در پی مصوبات آن عملا جشنواره شعر فجر دعوت از یدالله رویایی را پس گرفت.

خبرگزاری فارس: جشنواره شعر فجر دعوت از یدالله رویایی را پس گرفت

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، سومین جلسه شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی روند اجرایی و محتوایی جشنواره، مصوبات زیر به تصویب اعضا رسید.

بنابر این گزارش در مصوبات این جشنواره آمده است:

۱- موضوع چندصدایی جشنواره کماکان به عنوان محور فعالیت‌های محتوایی مورد توجه و حمایت شورا است.

۲- در خصوص دعوت از شاعران ایرانی خارج از کشور بنا به محدودیت‌های زمانی و اولویت‌های داخلی، مقرر شد که در این جشنواره تنها از شاعران ساکن در داخل کشور دعوت به عمل آید و ضمن احترام به شاعران ایرانی خارج از کشور، از آن‌ها در کنگره ملی شاعران ایران و جهان که در آینده برگزار می‌شود به نحو شایسته دعوت به عمل خواهد آمد.

در این نشست سیدعباس صالحی، علی معلم، فاطمه راکعی، محمدعلی مجاهدی، حسین اسرافیلی، پرویز بیگی حبیب آبادی، محمدعلی بهمنی، عبدالجبار کاکایی، علیرضا قزوه، قادر طراوت‌پور، افشین علاء، سعید بیابانکی، موسی بیدج و محمود اکرامی‌فر حضور داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11519

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.