یکی از مراجع تقلید قم با انتقاد از عزل و نصب‌ها در جامعه گفت: بسیاری از عزل و نصب‌ها بر مبنای مصالح شخصی، جمعی و حزبی است و نباید چنین باشد.   آیت‌الله جعفر سبحانی صبح امروز در جلسه خارج اصول خود در مسجد اعظم با اشاره به اینکه بسیاری از علوم هنوز برای انسان‌ها ...

یکی از مراجع تقلید قم با انتقاد از عزل و نصب‌ها در جامعه گفت: بسیاری از عزل و نصب‌ها بر مبنای مصالح شخصی، جمعی و حزبی است و نباید چنین باشد.

خبرگزاری فارس: بسیاری از عزل و نصب‌ها بر مبنای مصالح شخصی، جمعی و حزبی است

 

آیت‌الله جعفر سبحانی صبح امروز در جلسه خارج اصول خود در مسجد اعظم با اشاره به اینکه بسیاری از علوم هنوز برای انسان‌ها ناشناخته است، تاکید کرد: انسان‌ها باید در برابر دین احساس مسئولیت و تکلیف داشته باشند.

وی در ادامه بیان کرد: برخی مواقع شاهد هستیم که افراد در موضع‌گیری‌ها فقط مسائل سیاسی و منافع را در نظر گرفته و توجهی به جلب رضایت خداوند متعال و ائمه اطهار ندارند.

استاد حوزه علمیه قم تاکید کرد: هر کسی در هر سمت، مقام و جایگاهی قرار دارد باید رضایت خداوند را مد نظر قرار داده و در مسیری حرکت کند که بتواند رضایت حضرت حق را جلب کند.

وی با اشاره به اینکه باید همیشه و در همه امور خداوند را مد نظر قرار داده و به یاد خدا باشیم، بیان کرد: انسان‌ها نباید لحظه‌ای از یاد خدا غافل شوند چرا که جهان بدون خالق پوچ و بیهوده است.

آیت‌الله سبحانی با انتقاد از عزل و نصب‌ها در جامعه تاکید کرد: بسیاری از عزل و نصب‌ها بر مبنای مصالح شخصی، جمعی و حزبی است و نباید چنین باشد.

وی تصریح کرد: اگر در امور خود مصلحت‌اندیشی ما به گونه‌ای باشد که رضای خداوند مد نظر قرار نگیرد، گرفتار می‌شویم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11451

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.