در پی آغاز حرکت کاروان فعالان بین‌المللی برای کمک به مردم سوریه، اتحادیه بین‌المللی امت واحده شماره حساب کمک به مردم جنگ‌زده سوریه را اعلام کرد.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تشدید وضعیت بحرانی مردم جنگ‌زده سوریه و مرگ ده‌ها نفر بر اثر گرسنگی و سرما اتحادیه بین‌المللی ...

در پی آغاز حرکت کاروان فعالان بین‌المللی برای کمک به مردم سوریه، اتحادیه بین‌المللی امت واحده شماره حساب کمک به مردم جنگ‌زده سوریه را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: اتحادیه امت واحده شماره حساب کمک به مردم جنگ‌زده سوریه را اعلام کرد

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تشدید وضعیت بحرانی مردم جنگ‌زده سوریه و مرگ ده‌ها نفر بر اثر گرسنگی و سرما اتحادیه بین‌المللی امت واحده در بیانیه‌ای ضمن ابراز تاسف از وضعیت نگران کننده و بحرانی ملت سوریه، شماره حسابی را جهت واریز کمک‌های نقدی عموم مردم ایران برای ارسال محموله‌های دارویی و غذایی اعلام کرد.

در بیانیه این اتحادیه آمده است: ملت مسلمان ایران جهت کمک به کودکان و زنان و غیرنظامیان و آوارگان سوری می‌توانند از طریق شماره حساب قرض الحسنه ۲۰۲۶۵۵۲۷۰ بانک تجارت شعبه شریعتی ـ بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور اقدام کنند؛ شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 اعلام شده است.

این کمک‌ها صرف خرید داروهای ضروری مطابق استعلام و اعلام نیاز وزارت بهداشت سوریه خواهد شد و همراه اعضای حرکت بین‌المللی زائران صلح که اواخر فروردین ماه به ایران می‌آیند عازم دمشق می‌شود.

گفتنی است در دو سال گذشته، یک سوم مردم سوریه بر اثر تشدید درگیری‌ها و جنگ‌های شهری آواره شده و در اردوگاه‌های آوارگان در کشورهای لبنان، عراق، مصر، ترکیه و اردن و همچنین اردوگاه‌های داخل سوریه به سر می‌برند.

سازمان جهانی غذا بحران فعلی سوریه را وخیم‌ترین بحران انسانی دهه‌های اخیر اعلام کرده و حدود نیمی از مردم این کشور در گرسنگی مفرط به سر می‌برند.

همچنین هموطنانی که امکان واریز از طریق شماره شبا به حساب مجمع جوانان امت واحده را ندارند می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۱۸۱۵۷۱۴۷  به نام سیدسلیم غفوری (دبیر اتحادیه بین‌المللی امت واحده) واریز نمایند.

به گزارش فارس، جمعی از فعالان بین‌المللی از کشورهای مختلف جهان نیمه دوم فرودین ۹۳ مصادف با اواسط ماه آوریل، برای امدادرسانی دارویی و پزشکی به مردم جنگ‌زده و رنج‌کشیده کشور سوریه در مسیر خود در ایران حاضر می‌شوند.

اتحادیه بین‌المللی امت واحده نیز با همراهی فعالان دانشجویی و مردمی ایران به بهانه حرکت این کاروان تلاش دارد در ایام فاطمیه اول و دوم کمک‌های مالی برای خرید دارو و مواد غذایی را جمع‌آوری کند تا این کمک‌ها هرچه سریع‌تر به دست مسلمانان مظلوم سوریه برسد.

تاکنون افراد مختلف از شهرهای مشهد، شیراز، اهواز، بیرجند، قم، یزد، تبریز، بوشهر و محلات برای جمع‌آوری کمک‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و افرادی که در شهرستان‌های دیگر می‌خواهند در این حرکت انسان‎دوستانه و مردمی حضور داشته باشند می‌تواند با احمد پاهنگ از طریق آدرس پست‌الکترونیکی a.r.pahang@gmail.com و یا شماره ۰۹۱۹۱۲۸۳۵۰۷ تماس بگیرید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11418

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.