اخیراً با توجه به اینکه کم کم هوا رو به گرم شدن می رود، دیده می شود که برخی از بانوان با نادیده گرفتن این مسأله که مترو یک فضای عمومی است، اقدام به کشف حجاب می کنند. به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا به نظر می رسد که فرهنگ بی‌حجابی کم‌کم جای خود ...

اخیراً با توجه به اینکه کم کم هوا رو به گرم شدن می رود، دیده می شود که برخی از بانوان با نادیده گرفتن این مسأله که مترو یک فضای عمومی است، اقدام به کشف حجاب می کنند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا به نظر می رسد که فرهنگ بی‌حجابی کم‌کم جای خود را در میان مردم باز می کند و از کوچه و خیابان ها به مترو کشیده می شود.

اگر چه مترو یک وسیله نقلیه با صرفه برای مردم است به طوری که روزانه هزاران نفر از مترو برای رفت و آمد استفاده می‌کنند و با توجه به ازدحام جمعیت و شلوغی در ایستگاه‌های مترو واگن‌هایی برای بانوان در نظر گرفته شده است تا بانوان در آن احساس آسایش کنند؛ اما فرهنگ استفاده از این واگن نیز دچار اشکال شده است.

اخیراً با توجه به اینکه کم کم هوا رو به گرم شدن می رود، دیده می شود که برخی از بانوان با نادیده گرفتن این مسأله که مترو یک فضای عمومی است، اقدام به کشف حجاب می کنند.

 

 

 

این افراد با نادیده گرفتن این موضوع که واگن بانوان مکانی برای عدم اختلاط زن و مرد است، این مکان را به یک مکان خصوصی برای خود تبدیل کرده اند و با برداشتن روسری و مانتو، به راحتی خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

 

اگرچه مشکلات مترو بسیار گسترده شده است؛ اما موضوع رواج کشف حجاب در مترو شاید مهمترین معضل فرهنگی در این وسیله نقلیه عمومی باشد.

بهتر است مسئولین با چاره اندیشی برای این معضل فرهنگی جلوی پیشرفت این موضوع را بگیرند؛ چرا که با افزایش گرمای هوا و همچنین عدم تذکر جدی، این افراد فرصت طلب می توانند موجبات انحراف سایرین را نیز فراهم کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11334

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.