در درگیری شب گذشته یگان تکاور با ۳ نفر در روستای ذرات منطقه فرمشکان از توابع شهرستان کوار یک سرباز نیروی انتظامی به شهادت رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ببه نقل از منبع آگاه شب گذشته مأموران یگان تکاور در حال گشت زنی در منطقه فرمشکان شهرستان کوار با تیراندازی از سوی سه ...

در درگیری شب گذشته یگان تکاور با ۳ نفر در روستای ذرات منطقه فرمشکان از توابع شهرستان کوار یک سرباز نیروی انتظامی به شهادت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ببه نقل از منبع آگاه شب گذشته مأموران یگان تکاور در حال گشت زنی در منطقه فرمشکان شهرستان کوار با تیراندازی از سوی سه نفر روبرو می شوند. این افراد که علت حضور گشت نیروی انتظامی را دستگیری خود پنداشته بودند با تیراندازی به سمت خودرو یگان تکاور با ماموران درگیر می شوند.

در جریان این تیراندازی یک سرباز نیروی انتظامی که اصالتا اهل خوزستان است به شهادت می رسد و این سـه نفر با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه متواری می شوند.

 

شهرستان کوار که قریب ۳ سال از شهرستان شدن آن می گذرد فاقــد فرماندهی انتظامی بوده و این مسئله بارها مورد انتقاد ائمه جمعه، مسئولین و مردم شهرستان کوار قرار گرفته است.

منطقه فرمشکان از مناطق بسیار محروم شهرستان کـوار می باشد.

هفته گذشته نیز در درگیری ماموران با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر دو نفر از نیروهای ناجا در شهرستان خرامه به شهادت رسیدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11314

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.