امیر قطر کاخ خود در کشور آفریقایی مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا کرد.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر کاخ خود در مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا کرد، به گونه‌ای که گفته شده حتی عملیات ...

امیر قطر کاخ خود در کشور آفریقایی مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا کرد.

خبرگزاری فارس: هدیه امیر قطر به پادشاه مغرب + تصاویر

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر کاخ خود در مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا کرد، به گونه‌ای که گفته شده حتی عملیات نقل و انتقال مالکیت و اسناد این کاخ از شیخ تمیم به محمد ششم انجام شده و این کاخ تحویل وزارت کاخ‌ها و تشریفات دولت مغرب شده است.

این کاخ بر سواحل «اکادیر» در منطقه «اوریر» واقع شده و امیر قطر پیشتر این کاخ را از شاهزاده سلطان بن عبد العزیز، ولی عهد اسبق عربستان سعودی خریده بود.

مطبوعات مغربی در این خصوص نوشتند که در مراسم انتقال مالکیت این کاخ نمایندگانی از سفارت قطر در مغرب و برخی از مسئولان ارشد امنیتی و نظامی مغرب حضور داشتند تا به این طریق این سومین کاخ محمد ششم در منطقه اکادیر باشد که به دو کاخ دیگر پادشاه مغرب افزوده می‌شود.

در این راستا گفته شده است که ۱۲۰ نفر در حوزه‌های امنیتی و خدماتی و نگهداری و نظافت این کاخ از سوی وزارت کاخ‌ها و تشریفات مغرب به کار گمارده شده‌اند.

تصاویر

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921215000593#sthash.P5dW0Qla.dpuf

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11308

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.