مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از پیشرفت ۹۹ درصدی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم خبر داد. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از پایگاه خبری هرمز از قشم، شهریار مشیری در بازدید نماینده رئیس جمهور از بیمارستان ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) از پیشرفت ۹۹درصدی این بیمارستان خبر داد و گفت: روند فعالیت ساخت ...

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از پیشرفت ۹۹ درصدی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم خبر دادtrans پیشرفت بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم به 99 درصد رسید+عکس.

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از پایگاه خبری هرمز از قشم، شهریار مشیری در بازدید نماینده رئیس جمهور از بیمارستان ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) از پیشرفت ۹۹درصدی این بیمارستان خبر داد و گفت: روند فعالیت ساخت پروژه بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در این چند ماهه بسیار خوبه بوده و بیمارستان درحال تجهیز شدن برای بهره برداری است.
وی افزود: بیمارستان ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم، شاهد کاهش چشمگیر مشکلات درمانی در بخش‌های مختلف با به کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در بخش های مختلف خواهد بود.

مشیری با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی این بیمارستان، افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با ساخت و تجهیز این بیمارستان گام مهمی در مسیر سلامت مردم و انبوه میهمانان و مسافرانی که به این جزیره سفر می‌کنند برداشته است.

خاطرنشان می شود دربازدید ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم، اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور، فرماندار قشم، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان به همراه مسئولان این شهرستان حضور داشتند.

 

Picture 008 پیشرفت بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم به 99 درصد رسید+عکس Picture 0091 پیشرفت بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم به 99 درصد رسید+عکس Picture 012 پیشرفت بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم به 99 درصد رسید+عکس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11176

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.