بر اساس اعلام سامانه ارتباط مردمی ۱۱۱ و ۶۱۳۳ رئیس‌جمهور دیدارهای مردمی را از برنامه‌های کاری خود حذف کرد. به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، روز گذشته در آستانه آغاز دومین سفر استانی دولت یازدهم اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در خبری اعلام کرد ...

رئیس‌جمهور دیدارهای مردمی را از برنامه‌های کاری خود حذف کرد

بر اساس اعلام سامانه ارتباط مردمی ۱۱۱ و ۶۱۳۳ رئیس‌جمهور دیدارهای مردمی را از برنامه‌های کاری خود حذف کرد.

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، روز گذشته در آستانه آغاز دومین سفر استانی دولت یازدهم اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در خبری اعلام کرد که سامانه ۱۱۱ در راستای تسهیل دسترسی مردم به مسئولان برای دریافت پیام‌های مردمی طراحی شده تا شهروندان با زحمت کمتری دغدغه‌ها، خواسته‌ها و مشکلات‌شان را به گوش رئیس‌جمهور و دیگر مسئولان دولت برسانند.

وی همچنین گفته که نامه تنها راه ارتباط با رئیس‌جمهور نیست و هموطنان عزیز می‌توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ نیز مسائل، مشکلات و دیدگاه‌هایشان را به دکتر حسن روحانی انتقال دهند و ظرفیت سامانه ۱۱۱ اکنون افزایش یافته تا هموطنان مشکلی در زمینه برقراری ارتباط با نهاد ریاست‌جمهوری برای طرح مطالب‌شان نداشته باشند.

بر همین اساس طی تماسی که با این سامانه داشتیم خواستار دیدار با رئیس جمهور شدیم که بعد از گذشت چند دقیقه که در صف انتظار بودیم در پاسخ به درخواست ما گفته شد: فعلا با توجه به اعلامی که به ما شده رئیس جمهوری ملاقات حضوری ندارد و اگر قرار باشد ملاقاتی انجام شود از طریق رسانه‌ها اعلام می شود و باید بعد از آن از طریق این سامانه ثبت نام کنید.

اپراتور سامانه ۱۱۱ در ادامه گفت که مردم مشکلات خود را به ما می گویند و اگر این مشکلات در حوزه اختیارات قوه مجریه باشد ما به سازمان‌ها و حوزه‌های مرتبط اعلام می‌کنیم نه به دفتر ریاست جمهوری.

وی در خصوص نامه نگاری مردم با ریاست جمهوری، ادامه داد: نامه نگاری همچنان وجود دارد ولی نسبت به این سامانه از سرعت کند تری برخوردار است و اگر درخواست افراد قابلیت بررسی داشته باشد از طریق نهاد ریاست جمهوری تماس گرفته می‌شود ولی لازمه آن اینست که اطلاعات در این سامانه دقیق ثبت شود.

در انتهای اپراتور گفت که با شماره تلفن ۶۱۳۳ برای هماهنگ کردن دیدار با رئیس جمهور بتماس بگیریم.

بر همین اساس با سامانه ۶۱۳۳ هم تماس گرفتیم که بعد از حدود ۱۰دقیقه انتظار، اپراتور در خصوص خواسته ما مبنی بر ارتباط  با رئیس جمهور گفت: رئیس‌جمهور در برنامه کاریشان ملاقات با مردم ندارند.

این اپراتور در پاسخ به این سوال که در دولت قبل این امکان وجود داشت، اظهار کرد:  نظرات هرفرد با فرد دیگری متفاوت است و دراین دولت چنین ملاقات‌هایی در دستور کار نیست.

فعلا چنین برنامه ای به ما اعلام نشده است و تاجایی که ما می دانیم ملاقات در برنامه هیئت وزیران و رئیس جمهور وجود ندارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11140

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.