عضو سابق شورای مرکزی خانه احزاب از ادامه جلسات فعالان احزاب با وزیر کشور خبر داد و گفت: دعوتنامه‌ها جهت حضور در مجمع فوق‌العاده به امضای بنده و موسوی تبریزی برای احزاب فرستاده می‌شود.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,محمدحسن غفوری‌فرد عضو سابق شورای مرکزی خانه احزاب در گفت‌و‌گو ...

عضو سابق شورای مرکزی خانه احزاب از ادامه جلسات فعالان احزاب با وزیر کشور خبر داد و گفت: دعوتنامه‌ها جهت حضور در مجمع فوق‌العاده به امضای بنده و موسوی تبریزی برای احزاب فرستاده می‌شود.

خبرگزاری فارس: ادامه جلسات احزاب با رحمانی‌فضلی/ مجمع عمومی خانه احزاب را قبل از پایان سال برگزار می‌کنیم

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,محمدحسن غفوری‌فرد عضو سابق شورای مرکزی خانه احزاب در گفت‌و‌گو درباره برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده خانه احزاب گفت: برخی تشکل‌ها دو هفته قبل با وزیر کشور دیدار کردند و این جلسات ادامه دارد و امیدواریم تا آخر سال بتوانیم به توافق برسیم.

غفوری‌فرد از دعوت مجمع عمومی خانه احزاب خبر داد و درباره زمان آن تصریح کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم و باید توافق افراد را بگیریم اما احتمالا تا قبل سال برگزار شود.

عضو حزب موتلفه خاطرنشان کرد: این مجمع همان مجمع عمومی فوق‌العاده است که برگزار خواهد شد و برای آن از همه احزاب دعوت می‌کنیم البته باید ۶۰ عضو حضور داشته باشند تا این مجمع برگزار شود.

وی با بیان اینکه قرار است این دعوتنامه‌ها را ارسال کنیم، متذکر شد: دعوتنامه‌ها جهت حضور در مجمع فوق‌العاده به امضای بنده و سید حسین موسوی تبریزی برای احزاب فرستاده می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11062

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.