مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرعباس با اشاره به جزئیات رزمایش الی‌بیت‌المقدس در هرمزگان، گفت: ایجاد آمادگی مقابله طرح‌ها و نقشه‌های فکری دشمن از جمله مولفه‌ها و بخش‌های مهم این رزمایش است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌السلام و المسلمین حسن برزگر امروز در حاشیه برگزاری ...

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرعباس با اشاره به جزئیات رزمایش الی‌بیت‌المقدس در هرمزگان، گفت: ایجاد آمادگی مقابله طرح‌ها و نقشه‌های فکری دشمن از جمله مولفه‌ها و بخش‌های مهم این رزمایش است.

خبرگزاری فارس: ایجاد آمادگی مقابله با نقشه‌های فکری دشمن در رزمایش الی‌بیت‌المقدس

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌السلام و المسلمین حسن برزگر امروز در حاشیه برگزاری رزمایش مذکور با بیان اینکه روز نخست این رزمایش (مرتبط با شهرستان بندرعباس) در قلعه قاضی برگزار شد، اظهار داشت: بسیجیان در این مانور نسبت به نشان دادن توانایی‌های خود محک زده می‌شوند.

وی با بیان اینکه این رزمایش در سپاه بندرعباس، طبق برنامه‌های و بخش‌های از پیش تعیین شده در حال پیشرفت خوبی است، اضافه کرد: حضور اساتید و علمای مرتبط با برنامه‌های عقیدتی در این رزمایش و تعمیق تاکتیک‌های مقابله‌ای با دشمن از جمله دیگر بخش‌های اصلی این رزمایش به شمار می‌رود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بندرعباس با بیان اینکه بسیجیان گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، افزود: پیروی از فرمایشات و تدابیر رهبری و تکیه به قدرت داخلی و بصیرتی، از جمله مواردی است که می‌تواند جلوی هر گزینه‌ای ایستادگی کند.

برزگر با بیان اینکه گزینه و گزینه‌های حرفی تازه از طرف دشمن نیست، گفت: دشمن از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب تاکنون از تمامی گزینه‌های خود استفاده کرده است و ملت ایران نیز آنها را تجربه و پاسخ‌های قاطعی نیز به آنها داده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11047

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.