نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه اشتباه دولت، سرمایه‌گذاری روی برخی افراد بی‌آبروست، گفت: روزنامه آسمان نمونه‌ای از باسوادهای مورد حمایت و تجلیل آقای روحانی است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,حمید رسایی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با در خصوص زیر سؤال ...

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه اشتباه دولت، سرمایه‌گذاری روی برخی افراد بی‌آبروست، گفت: روزنامه آسمان نمونه‌ای از باسوادهای مورد حمایت و تجلیل آقای روحانی است.

خبرگزاری فارس: روزنامه آسمان نمونه‌ای از باسوادهای مورد حمایت و تجلیل آقای روحانی است

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,حمید رسایی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با در خصوص زیر سؤال بردن احکام دینی در روزنامه آسمان گفت: روند موجود در مطبوعات و رسانه های همسو با دولت، محصول همان بیماری خوش باوری مدیران فرهنگی است که در دولت اتمی هم وجود داشت.

وی افزود: وقتی وزیر ارشاد دولت یازدهم، خاتمی را الگوی فرهنگی خودش معرفی می‌کند آیا باید انتظاری بیش از تولد یک مهاجرانی دیگر و اتفاقاتی شبیه اتفاقات فرهنگی آن روز داشت. برای همین در این دولت هم تهاجم به مقدسات و مبانی دینی مانند دولت اصلاحات هر روز در حال قوت گرفتن است.

نماینده مردم تهران گفت: متاسفانه چون رییس جمهور نقدها را سیاسی می بیند، به جای علاج معایب و برخورد با اتفاقاتی از این دست با منتقدانش برخورد سیاسی می کند، آنها را کم سواد یا تغذیه شده از جایی می داند و یا این انتقادات را برای محدود شدن آزادی بیان برمی شمرد.

رسایی که آخرین بار سئوال او از وزیر ارشاد در صحن علنی منجر به صدور کارت زرد نمایندگان برای جنتی شد، افزود: در حال حاضر آقای روحانی باید پاسخگوی اقدام روزنامه آسمان باشد چون رییس جمهور بود که بعد از کارت زرد مجلس به دفاع وزیر ارشاد از روزنامه هتاک بهار، اعلام کرد که  ما از کارت زرد مجلس واهمه ای نداریم. بنابراین بدیهی است که برخی جریانات مریض اعتقادی و فرهنگی خود را در حمایت ببینند و اهانت به مقدسات کمتر نشود بلکه بیشتر بشود.

مدیر مسئول هفته نامه ٩ دی گفت: تیتر روزنامه بهار این بود که “روحانی تنها نیست” در حالی که آقای روحانی با حضور این اطرافیان، شک نکند که تنهاست.  چون این اطرافیان نگاهشان به آن سوی مرزهاست و نه سمت توان داخلی و جوانان این کشور.

رسایی گفت: اشتباه آقای روحانی سرمایه گذاری روی جریانات و افرادی است که تفکر حاکم بر آنها یکبار در این کشور تجربه شده و نتیجه آن بی آبرو شدن یک جریان سیاسی به نام اصلاح طلبان در داخل کشور شد.

نماینده تهران با اشاره به حمایت های روزنامه آسمان و هرمیداس باوند که بارها به عنوان مدافع توافقنامه ژنو مطرح شده گفت: روزنامه آسمان و چهره ای که حکم قرآنی قصاص را در آن زیر سئوال برده، نمونه ای از باسوادهای مورد حمایت و تجلیل آقای روحانی هستند که با ادامه این روند ماهیتشان بیشتر رو می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11032

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.